Důležité tři body pro naší herní pohodu!

V sobotu 22.4.2017 jsme odehráli další zápas na hřišti Střešovic, kde nás čekalo domácí B mužstvo.

Očekávali jsme nepříjemného soupeře, který minulé kolo porazil Motorlet. Toho jsme se samozřejmě nezalekli a do zápasu jsme vkročili na 100% odhodlaný vyhrát. Taktika a psychická pohoda dobře zafungovala. Kluci dobře kontrovali celý zápas a soupeři nic moc nedovolili. Obrana nám fungovala skvěle a pevně, záložní řada byla tvořivá a konstruktivní a naši útočníci byli hladový dát gól. V zápase jsme udeřili prvním gólem ve 32 minutě, když krásným technickým průnikem prošel přes dva hráče Tomáš Karták a umístěnou střelou k tyči skóroval na 1:0. Ve druhém poločase jsme navýšili výsledek na 2:0, když Maxim Hastrdlo přibližně z 23 metrů vstřelil nádherný gól pod břevno. Zápas hodnotíme pozitivně. Kluci branku neobdrželi a naopak my branky vstřelili. Útočníci ukázali skvělou odmakanou práci. Celá parta si zaslouží velkou pochvalu, protože fungovala jako celek. Teď se musíme připravit na další zápas.

SK Střešovice B - FC Zličín 0:2 (0:1)

branky FC : Karták, Hastrdlo