Důležité další body

V sobotu na domácím hřišti a už na travičce jsme uvítali soupeře z Kyjí, kteří byli v tabulce na třetím místě.

V sobotu na domácím hřišti a už na travičce jsme uvítali soupeře z Kyjí, kteří byli v tabulce na třetím místě.

Měli jsme soupeři z podzimu co vracet, takže kluci byli vyhecováni a bylo to hned od začátku na nich vidět. Už v šesté minutě jsme se ujali vedení po rohovém kopu, kde centrovaný míč spadl Michalovi K. na hlavu a od něj zamířil přímo pod břevno. Pak se hra z naší strany uvolnila, nechali jsme soupeři moc prostoru a ten se snažil ohrozit naší svatyni. Do konce první půle se ale skóre nezměnilo.

Během několika minut druhého poločasu ale bylo vyrovnáno. Bohužel gólu předcházel jasný faul na našeho stopera, který rozhodčí nechal bez povšimnutí. Do konce utkání zbývalo něco málo přes pět minut a s naší větší chutí po vítězství se nám podařilo soupeře položit na lopatky, kdy po průniku Michala D. on sám zakončil přesnou střelou k tyči a tím zůstaly tři body doma.

Je neustále co zlepšovat, výkony hráčů jsou jak na houpačce. Je potřeba se pokaždé na sto procent připravit na zápas a tam každý odevzdat maximum. Jen tak máme možnost porážet soupeře a vyšplhat se do předních pozic v tabulce. Již nyní se těšíme na další zápas, který hrajeme na velikonoční pondělí odpoledne.

Sestava:  Jíra – Málek, Vacek, Malý, Kubina Martin, Müller, Hnízdil, Cvrček, Biersak, Duben, Kubina Michal

Střídali: Kotas, Smetana, Gothard, Pešek

Branky: Kubina Michal, Duben