Drama až do konce !

Na hřiště Kyjí jsme se museli obejít bez několika hráčů a tak jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého, což se také během 70 minut potvrdilo.

Náš vstup do zápasu byl velice aktivní a díky dobrému pohybu a solidní kombinaci jsme měli mírnou převahu, ale bez brankových příležitostí. Naše snaha o vedoucí branku byla během prvního poločasu dvakrát zastavena nepřesnou píšťalkou pana rozhodčího pro domnělý ofsajd. Nakonec jsme se dočkali, po zahraném rohu si na odražený balón naběhl Hnízdil a umístěnou střelou do levého horního růžku s přehledem zavěsil 0:1. Po vedoucí brance naše tempo začalo upadat a i domácí hráči, kteří měli výškovou převahu začali ohrožovat rychlými brejky naši branku. Bohužel vyrovnávací branka na sebe nedala dlouho čekat. Po nedůrazu ve středu hřiště přišel brejk, ve kterém se domácímu hráči podařilo ze strany prostřelit gólmana – 1:1. Do konce prvního poločasu se již nic nestalo a do kabin se šlo za nerozhodného výsledku.

O přestávce jsme si řekli, že musíme zrychlit kombinaci a tím se dostávali do přečíslení proti domácí defenzívě. I druhý poločas začal ve vysokém tempu a hrálo se od vápna k vápnu, kdy vynikali brankaři na obou stranách. O změnu skóre se postarala Cvrčková, kdy jsme se na tři doteky dostali až do zakončení, které bravurně z pravé strany zvládla Klára. 1:2. Zápas gradoval a stále měl vysoké tempo. Bohužel jsme opět nedůrazně řešili situaci ve středu hřiště, kde naše defenzíva propadla a domácí útočník vyrovnal podél našeho vybíhajícího gólmana 2:2. Do konce zápasu zbývalo asi pět minut a zdálo se, že zápas spěje do remízového konce. S tím se ale naše mužstvo nechtělo smířit a rychlý brejk tentokrát z levé strany zakončila chladnokrevně naše střelkyně Cvrčková 2:3. Konec zápasu jsme si již pohlídali a domácí mužstvo do ničeho nepustili. I z Kyjí vezeme tři body, ale byl to jednoznačně nejtěžší zápas, který jsme doposud v tomto ročníku odehráli. Musím celé mužstvo pochválit s jakým úsilím šli za vítězstvím a i přes dvojí vyrovnání domácím mužstvem dokázali vždy reagovat na tuto situaci. Již ale v sobotu nás čeká další silný soupeř, tentokrát z Měcholup !

1. třída sk.A, 4. kolo, neděle 30.9.2012, 14:30

TJ Kyje 2:3 FC Zličín