DOMÁCÍ TURNAJ A 3.MÍSTO - TENHLE TÝM NEJDE NEMILOVAT !

V sobotu 25.3.2017 jsme odehráli poslední halový turnaj pořádaný naším fotbalovým klubem FC Zličín.

V sobotu 25.3.2017 jsme odehráli poslední halový turnaj pořádaný naším fotbalovým klubem FC Zličín.

Turnaj byl velmi silně obsazen Sokolov, Viktoria Žižkov, Dukla Praha doplněno týmy z Řep a Kbel.  Hned na úvod náš tradiční soupeř z Řep, byl to bojovný zápas a díky dvěma krásným akcím porážíme Řepy 2:1.  Potom nás čekala dlouhá pauza  po hodinovém čekání nastupujeme proti FK Viktoria Žižkov, i zde ukázal tým charakter a krásný, bojovný zápas -  vítězíme 1:0. Nutno podotknout, že nám vůbec nevyhovovalo zmenšené hřiště, auty jsme mohli pouze vhazovat  bylo to  pro nás těžké, když soutěž a turnaje hrajeme podle jiných pravidel. Kluci se toho zhostili na jedničku a postupem času si na to zvykli. Třetí zápas jsme odehráli s mužstvem Kbel, toto utkání nám vůbec nevyšlo a spíš než prohra, mě mrzelo z jakých zbytečných chyb jsme inkasovali branky. Prohráli jsme 5:2 a hned po zápase jsme si museli vše vyříkat v kabině a zvýšeným hlasem jsem klukům, řekl jakých zbytečných chyb se dopustili. Zvýšený hlas na kluky platí :-)  a v dalším utkání odehráli to co nás má provázet v nadcházejícím soutěžním ročníku bojovnost, zarputilost, hra po zemi, více přihrávek a zdokonalení našich signálu z rohu. V dalším utkání předvedli  nadprůměrný výkon a porážím Duklu 4 :1, vítězství nás posunulo na jisté 3 místo, ale zbývalo ještě utkání se Sokolovem a s ním jsme  se utkali o konečné umístění, byl to nádherný zápas z obou stran, kluci jeli nadoraz a já v tu chvíli jen zíral jak Maty zavěsil pod víko z našeho rohu, kdy na sebe vzal signál z rohu a bylo to parádní provedení , kdy mu Kuba přihrál nádherný balon. Byli jsme lepší a bojovali jsme až do posledních vteřin. Konečný výsledek 2:2 pro nás znamenal bronzovou placku a jen díky skóre  Sokolov získal stříbro a pro nás to znamenalo konečné 3 místo.  Byl to těžký turnaj, silná mužstva, někteří soupeři byli až o rok a půl starší o to víc si vážím kluků s jakou odhodlaností a vervou turnaj odehráli. Střídali jsme pouze útok  kluci v obraně Filip a Kuba hráli celý turnaj bez střídání o to víc si této medaile vážím a kluky za to obdivuji. Jak jsem napsal v nadpisu, nejde tenhle tým NEMILOVAT soudržnost týmu, jeden bojuje za druhého, kolektivní výkon, radost, kluci jsou TÝM a já jsem na ně opravdu moc pyšný.  Chci pochválit všechny ale opět Maty co ten odehrál, kolik soubojů podstoupil, bez něj to prostě nejde on a Kuba Lukeš tenhle tým řídí :-)  Maty byl zvolen po právu nejlepším hráčem turnaje ale kdyby byla možnost dát to ještě Kubovi Lukešovi udělám to. Oni jsou mozkem našeho týmu a jsem moc rád, že ostatní spoluhráči jim skvěle sekundují a společně dokážou dát našemu týmu vše !!!

 Celou zimní přípravu jsme věnovali zlepšení hry, přechodu do útoku, vypilování signálu, kluci kolikrát museli polykat velké tréninkové dávky, vše zvládli na jedničku a i když jsem tréninky  záměrně vedl v přísnějším režimu, často zvyšoval hlas, přineslo to své ovoce a je moc příjemné kluky vidět, jak naše hra už má nějakou podobu a kluci dodržují nastavenou laťku. Odměnou jim potom jsou medaile, které jsme získali. Velké poděkování patří Vám rodičům, bez Vaší podpory by nešlo absolvovat tolik turnajů, zápasů a náročnější zimní přípravu.

Přejme si jen, aby kluky dál fotbal naplňoval, bavil a kluci byli  tým, co při sobě drží za jakékoliv situace.  Děkuji  Vám rodičům za fandění na turnajích a pojďme společně klukům vytvářet lepší a lepší podmínky a kluky vidíme jak odchází ze hřiště z úsměvem a radostí. :-) na Vašich tvářích vidím spokojenost :-).

Děkuji moc Tomáš Kouba - trenér.

 Konečné pořadí turnaje :

1. Spartak Kbely

2. Baník Sokolov

3. FC Zličín

4. FK Dukla Praha

5. Sokol Řepy

6.FK Viktroria Žižkov

 

Nejlepší hráč turnaje : Douda Matyáš – FC Zličín

 

Nejlepší brankář turnaje : Lukáš Krbický – Baník Sokolov

 

Nejlepší střelec turnaje : Ondřej Nebeský – Spartak Kbely