Domácí demolice U19

V 18. kole Pražského přeboru staršího dorostu hostili v neděli 24.4.2022 mužstvo Slovanu Bohnice.

V 18. kole Pražského přeboru staršího dorostu hostili v neděli  24.4.2022 mužstvo Slovanu Bohnice.

V domácím utkání jsme přivítali tým z Bohnic, kde jsme chtěli oplatit porážku z minula a brát doma všechny body. Tento zápas nemá cenu moc rozebírat, protože nám to sedlo. Kluci měli velkou motivaci už zlomit zápas hned na začátku zápasu, co foukl sudí do píšťalky. Celý zápas jsme dominovali s míčem a postupně si vytvářeli šance, které z nich byly proměněné v náš prospěch a soupeři toho opravdu moc nedovolili. Bylo to pro nás překvapením a čekali jsme těžší zápas. V prvním poločase dával gól v v 8.min Sojkyč a vzápětí ve 12.min Fory, poté přišel už relativně uklidňující gól do šatny ve 44.min, který dal  s přehledem Holas.
Ve druhém poločase jsme během rychlé šesti minutovky udeřili třikrát v rozmezí 49-55.min o branky se postarali 2x Šilhy a opět Holas. Za stavu 6-0 pro nás byl už zcela zápas v  našich moci. Poté jsme ještě přidali další dvě branky, kde naskočila z lavičky nová posila Syky a trefil se rovnou dvakrát v čase 65. a 88. Zápas skončil pro nás 8-0 a bereme všechny tři body! Teď to musíme potvrdit tento skvělý výkon i v dalším zápase a  to venku na hřišti SK Junioru Praha. Než tento duel odehrajeme ještě nás čeká těžký zápas ve středu 27.4.2022, kde doma přivítáme od 19.h ve čtvrtfinále poháru Xaverov. Budeme rádi, když přijdete podpořit naše kluky.

FC Zličín : Slovan Bohnice 8:0 (3:0)

Branky FC: Holakovský 2x, Šilhán 2x, Sýkora 2x, Forejtek a Sojka.

Sestava FC : Vondrák – Koutecký(66.Růžička), Forejtek,  Pešek, Šilhán,  Sirovátka(46. Tuháček), Jiras(57. Dresher), Loskov (57.Sýkora), Petrák, Sojka(46. Veverka), Holakovský.