Do přeboru zatím nepatříme

Zápasy ve stejném znění. Branky se nám vstřelit nedaří, naopak v inkasování branek se nám daří až moc dobře. Každý zápas hrajeme v jiné sestavě, což nám také neprospívá. Potřebujeme posílit jinak toho v této sezóně moc neukážeme.

Zápasy ve stejném znění. Branky se nám vstřelit nedaří, naopak v inkasování branek se nám daří až moc dobře. Každý zápas hrajeme v jiné sestavě, což nám také neprospívá. Potřebujeme posílit jinak toho v této sezóně moc neukážeme.

Mysleli jsme si, že když nastoupíme proti týmu, který měl stejný počet bodů po dvou kolech jako my (tedy 0), tak se třeba poštěstí a vyhrajeme. Tým Junioru nehrál na to, že by měli mít 0 bodů. Nedá se ale ani říct, že by byli nějak extra dobří. Jen měli větší štěstí v koncovce, ačkoliv my neměli moc šancí. Na první body tedy budeme stále čekat.

Už ve 3. minutě jsme inkasovali gól, který vznikl ztrátou míče na půli hřiště. Potom nás kombinačně přehráli, přišel centr z pravé strany a Duda zakončil hlavou 1:0. V 5. minutě rozehrával Jícha rohový kop, který moc nevyšel, ale následný odražený míč spadl na nohu Landy, který zakončoval přízemní střelou, bohužel doprostřed branky. Ve 20. minutě jsme dokázali vyrovnat a trochu se vzpamatovat. Rozehraný trestný kop Kučerou skončil za obránci Junioru a Jícha, ač atakovaný, dokazál vystřelit a dát gól 1:1. Ve 35. minutě se dostal znovu do šance Jícha, ale vystřelil pouze vedle brankové konstrukce. To bylo vše z naší strany a poté jsme si nedokázali vytvořit další akci. Už to bylo pouze trápení a bezvýsledné běhání za míčem. Ve 36. minutě jsme obdrželi další gól, který vstřelil Jandus 2:1. Ve 40. minutě pak zvyšoval skóre na 3:1 Linhart.

Ve druhém poločase jsme inkasovali hned v 53. minutě. Gól vstřelil autor prvního gólu utkání Duda 4:1. V 55. minutě jsme si přec jednu akci vytvořili. Maxmilián dostal nádhernou přihrávku za obranu a mohl vstřelit kontaktní gól. Nastřelil pouze nohu brankáře a smůla nebyla prolomena. V 78. minutě jsme inkasovali velice blbý gól, ale i to se ve fotbale stává. Kučera šel do souboje s Černatovičem, který vystřelil a míč se odrazil od Kučery. Míč měl jasnou rotaci do branky, ale Koubovi svítilo Slunce do obličeje a vůbec nic neviděl. Všiml si míče až když byl za ním 5:1. V 84. minutě jsme už hráli v obraně o třech lidech a Junior toho využil. Po levé straně utekl Růžek a vstřelil. Střela nebyla moc prudká, ale Kouba ji prostě chytil špatně 6:1. Poté už píská rozhodčí konec našeho trápení.

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 3. kolo, sobota 03.9.2011, 17:00

Junior Praha 6:1 FC Zličín

Branky 2x Duda, Jandus, Linhart, Růžek, Černatovič - Jícha
Junior Praha Řepa - Kodet, Jerie, Křikava, P. Svoboda - D. Svoboda, Rygl, Mandík, Duda - Linhart, Jandus
FC Zličín Kouba - Landa, Pokorný, Kučera, Rabas - Kotchera, Jícha, Tichý, Nožička - Portych, Karásek (Maxmilián)
Rozhodčí Les - Vavroch, Opočenský
Diváci 30
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Kouba Lukáš 90 6 0 0
Rabas Tomáš 90 0 0 0
Kučera Luboš 90 0 0 0
Pokorný Jan 90 0 0 0
Tichý Jan 90 0 0 0
Kotchera Filip 90 0 0 0
Jícha Ondřej 90 1 0 0
Nožička Martin 90 0 0 0
Landa Martin 90 0 0 0
Maxmilián Jan 45 0 0 0
Portych Daniel 90 0 0 0
Karásek Jakub 45 0 0 0
Domácí Hosté Výsledek
FC Tempo Praha Sokol Stodůlky 1:0
FK Admira Praha Loko Vltavín 11:0
FK Dukla Praha B FK Bohemians Praha 2:1
ABC Braník FC Háje Jižní Město 2:0
SK Union Vršovice SK Horní Měcholupy 5:2
SK Střešovice 1911 AFK Slavoj Podolí Praha 1:3
FSC Libuš FK Meteor Praha VIII B 4:2