Dívat se na to nedalo, ale vyhráli jsme

V neděli v odpoledních hodinách jsme se místo do Bratislavy na hokej vydali do Satalic na fotbal, kde nás čekal soupeř, který se pohybuje na konci tabulky.

Bohužel nástup do utkání se nám vůbec nepodařil, zřejmě jsme opravdu byli duchem s našimi hokejisty. Během patnácti minut už jsme prohrávali o dvě branky. Pořád jsme se nemohli chytit a dostat do zápasu. Naštěstí se nám do konce první půle podařilo vstřelit branku.

V šatně bylo o poločase velmi dusno, všechno jsme si vyříkali. Do druhé půle nastupovali kluci vyhecovaní, s odhodláním otočit vývoj utkání a vybojovat vítězství. To se nám taky povedlo, když se dvakrát trefil Honza (dnes nejlepší hráč na hřišti). A tak jsme Satalice porazili 3:2, stejně jako naši hokejisté Rusko.

Sestava: Kubina Michal – Malý, Málek, Kubina Martin, Jíra, Biersak „C“, Müller, Kotas, Cvrček, Duben, Smetana

Střídali: Pešek, Gothard

Branky: Duben, Cvrček 2x