Další vítězství, které ale nebylo vůbec jednoduché.

Před domácím zápasem s SK Horní Měcholupy jsme měli z různých důvodů problémy se sestavou a tak jsme měli na konec jen jednoho hráče na střídání !!! Svůj první zápas ve Zličinském dresu odehrála naše nová posila David Zima, který je u nás na hostování.

Začátek zápasu nám vůbec nevyšel a po chybné rozehrávce jsme již od 4. min. prohrávali 0:1. Naštěstí jsme začali hrát velice aktivně, soupeřovou defenzívu jsme dostali pod tlak a několikrát jsme nechali vyniknout hostujícího brankáře.Ve 13. min.  se nám podařilo vyrovnat, když naší aktivitu brankově vyjádřil Stemberk 1:1. I nadále jsme byli aktivnější, ale vstřelit branku se nám nedařilo. Naše odměna za aktivitu byla vyslyšena ve 29. min. když se střelecky prosadil Smetana 2:1. Bohužel hned po rozehrání jsme inkasovali vyrovnávací branku, protože jsme ještě slavili a asi nezaregistrovali, že se hraje …..2:2. Za tohoto výsledku skončil i první poločas.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel skvěle, když se hned po dvou minutách  prosadil opět Smetana 3:2, jenž odehrál zápas s velkým sebezapřením a asi nám bude bohužel delší dobu chybět. I nadále jsme byli aktivnější, ale bohužel naše kombinace dost skřípala a měli jsme velký problém s přesností přihrávek ! V 57. min. se opět měnilo skóre, když se pěknou střelou levačkou prosadil Hnízdil. Důležitý moment přišel o tři minuty později. Opět náš nedůraz a následná ztráta míče znamenala přečíslení, které jsme vyřešili nedovoleným zákrokem v pokutovém území a kopala se penalta. Naštěstí pro nás hostující hráč zahrál poskytnutou výhodu nedůrazně a gólman Masopust nepřesnou střelu vyrazil a i následný závar jsme dokázali vyřešit . Prakticky z protiútoku přišel asi zlomový moment, když svou druhou branku v zápase vstřelil Stemberk 5:2. O našem pátém vítězství již nebylo pochyb a ještě jednou se nám podařilo skórovat. Střelecky se prosadil i nový hráč v našem dresu, Zima. Po dobře zahraném rohovém kopu si hostujícígólman vrazil míč do vlastní sítě -6:2. Takto skončil i celý zápas. Byl to hodně fyzicky náročný zápas, který si celé mužstvo odmakalo a patří jím za to pochvala. Na druhou stranu bylo v naší hře velké množství nepřesností, které nás stojí hodně sil !

1. třída sk.A, 5. kolo, sobota 06.10.2012, 08:45

FC Zličín 6:2 SK Horní Měcholupy