Další placka do sbírky.

V sobotu 4.3.2017 jsem se sešli k dalšímu halovému turnaji, který se konal v naší domácí hale na Zličíně.

V sobotu 4.3.2017 jsem se sešli k dalšímu halovému turnaji, který se konal v naší domácí hale na Zličíně.

Jako první se nám postavil do cesty tým ČLU Beroun. Kluci k tomu hned od začátku přistoupili velmi zodpovědně a soupeře k ničemu nepustili a odměnou jim byl jednoznačný výsledek 5:0. Dalším soupeřem byli kluci ze Střešovic. V tomto zápase jsme si vybrali kopec smůly. Snažili jsme se držet balon a nechat soupeře běhat. Bohužel jsme hráli jen před vápno a ne a ne se dostat k pořádné střele. Soupeř na tom byl podobně. Bohužel jsme udělali tři individuální chyby, které soupeř potrestal. Výsledkem byla prohra 4:0, kdy protihráči vystřelili 3x na bránu a dali nám 4 góly. Tady se ukázalo, že dobrá hra musí být podpořena i střelbou, jinak je to k ničemu. Po tomto utkání, jsme museli trochu v šatně zvýšit hlas a dostat kluky zase zpátky na zem. Třetí v řadě na nás nastoupil „domácí“ FAAZ, předvádějící hodně běhavý fotbal. Pokud jsme chtěli uspět, museli naši zařadit vyšší rychlostní stupeň a hrát zodpovědně. Kluci si to vzali neskutečným způsobem k srdci a se soupeřem lítali po hřišti jak raketové střely, a hlavně důsledně obsazovali své protějšky ze soupeřova týmu. Výsledkem bylo, že chvílemi neměl brankář FAAZu komu rozehrát a jen bezmocně rozhazoval s rukama. Tento vynikající výkon byl podpořen ještě dvěma zásahy do sítě soupeře. Předvedený výkon byl naším nejlepším na turnaji, korunovaný vítězstvím 2:1. Po zápase jsme klukům v šatně vysekli za předvedený výkon poklonu. Povzbuzeni předchozím vystoupením jsme v dalším zápase vlétli na tým z Rudné a hned na začátku jsme jim nasázeli 3 góly a bylo vymalováno. Soupeř stačil již pouze snížit na konečných 3:1. V posledním zápase nás čekal tým z Ústí nad Labem. Soupeř byl fotbalově velmi zdatný a utkání bylo velmi vyrovnané, plné bojovnosti a pěkných akcí. Na každé straně bylo několik dobrých šancí ke vstřelení gólů ale žádná z nich síť za brankářovými zády nerozvlnila. Utkání ale nakonec skončilo spravedlivou remízou 0:0.

Po této remíze bylo jasné, že nám dnes bude na krku lesknout stříbro nebo bronz. Bohužel na nás po závěrečném součtu a díky menšímu počtu vstřelených branek, „zbyla“ BRONZOVÁ medaile. Trochu nás to zamrzelo, jelikož stříbro bylo velmi, velmi blízko. Ale když jsme viděli, jakou mají kluci radost z bronzu, brzy nás lítost přešla.

Během tohoto turnaje kluci odmakali 5 utkání a byť se nevyvarovali jednomu výpadku, musíme kluky za celkový výkon velmi pochválit. Je na nich vidět zlepšení, které jde ruku v ruce se vzornou docházkou na tréninky. 

trenéři: Lukeš a Smetana