DALEKÁ CESTA Z ČAKOVIC OSLAZENA 3 BODY !!!

Za krásného počasí pátečního odpoledne jsme cestovali opět na druhý konec Prahy do Čakovic. Musím opět pochválit rodiče, jak zvládli dojet k zápasu i přes páteční dopravní špičku :-)

Za krásného počasí pátečního odpoledne jsme cestovali opět na druhý konec Prahy do Čakovic. Musím opět pochválit rodiče, jak zvládli dojet k zápasu i přes páteční dopravní špičku :-)

Podzim a jaro naprosto odlišné výkony a hra to je to co nás na jaře opravdu zdobí a dokážeme se i vyrovnat s absencí hráče, který byl a je stále pro nás důležitý. Utkání bylo jasně v naší režii a vidět kluky, jak si fotbal užívají a s naprostou lehkostí a přemýšlením soupeře jasně přehráli. Máme kapitána Kubu Lukeše, hráče co je poctivý při tréninku, pracuje na sobě a opět vzal zodpovědnost na sebe a dovedl tým k vítěství. Jeho klid v rozehrávce a bojovnost je příkladem všem klukům v týmu a proto vím máme svého jediného kapitána na kterého se mohu kdykoliv spolehnout a nemohu než opět smeknout před jeho výkonem. Filip Mencl nenápadný, tichý klučina ))) Kdepak předvedl výkon, který zaslouží absolutorium, jeho krásná branka z rohu a hlavně nádherné kolmé přihrávky ? Víte jak moc hřeje trenéra u srdce, když tohle vidí ? Filipe i tobě moc děkuji s Kubou tvoříte v zápasech nerozlučnou dvojici na kterou jsem opravdu moc pyšný )))  Útočná fáze byla na velmi dobré úrovni Filip Loffler, David, Ondra to je to co chci při zápasech pohyb, bojovnost a proměňování šancí. Ondra bojoval líbilo se mi, že i pomohl dozadu a jeho výkon byl super, Filip Loffler také zapnul a bojoval odměnou mu byli vstřelené branky.  David předvedl nejlepší výkon za dobu co spolu trénujeme :)  Krásné branky, bojovnost a radost ze hry to je to co chci vidět a i jemu děkuji za předvedený výkon.  Nechci zapomenout na Vikiho ze začátku se v zápase hledal ale potom předvedl bojovnost, souboje a v obraně odvedl velmi dobrou práci a podílel se na našem vítězství. A zbývá už jen oba Dominikové ten v útoku, mě překvapuje každým tréninkem a zápasem. Kluka, kterého jsem záměrně hodil do vody a plav :)  on mi to vrací poctivým přístupem k tréninkům, zápasům a mám z něj velkou radost nejen jak zapadl do týmu, ale jak poctivě hraje, snaží se a jeho výkony zápas od zápasu rostou. Jen tak dál Neky ( přezdívka co jsem mu dal :) :)  Zbývá Domink v brance konečně poslechl mojí radu Domi pojď užij si zápas, sleduj jen balon a v krizových chvílích nás pojď podržet a hlavně v poslední čtvrtině nás neskutečně podržel a i jeho zásluhou odvážíme z Čakovic vítězství 10:6 !!!

Byl to kolektivní výkon, plný krásných kombinací, soubojů a branek. Vidět nadšení, bojovnost, radost kluků je pro mě to nejcenější a je to pro mě obrovská odměna, kterou mi kluci dávají. Jsme tým, dokážeme se semknout a máme v zádech neskutečně skvělé fanoušky !!! Kluci moc děkuji udělali jste kus poctivé práce  budem dál pokračovat v nastoléné hře.   Děkuji Vám rodičům za vše co pro mě a tým děláte, budu se těšit až zase uvidím úsměvy na Vašich tvářích a radosti jakou z kluků máte.

Trenér