ČTYŘI TURNAJE = ČTYŘI MEDAILE

Ano, tato rovnice platí. Zličínská minipřípravka odehrála na jaře čtyři turnaje a získala na nich čtyři medaile.

Ano, tato rovnice platí. Zličínská minipřípravka odehrála na jaře čtyři turnaje a získala na nich čtyři medaile.

Po stříbru z Loun, bronzu z Kladna a stříbru z Unhoště, je tu další stříbro z Bílé Hory. Ale kde je zlato, ptám se? Už vypadáme skoro jako současná Sparta, věčně druzí:-) Tak pěkně popořádku….

V neděli  7. června 2015 jsme zavítali na Bílou Horu, kde se konal další turnaj. V příjemném prostředí měl náš tým nakročeno k prvnímu velkému turnajovému vítězství.  Zahajovací utkání proti klukům ze Slavoje Vyšehrad jsme zvládli v pohodě i přesto, že jsme soupeře příliš neznali, výhra 5:1 i předvedená hra je toho důkazem. Proti domácí Bílé Hoře nedokázalo naše mužstvo proměnit ani ty nejvyloženější šance a zrodila se plichta. Tradičního protivníka ze Střešovic jsme znovu porazili, následně kluci herně i výsledkově zdolali Kolín. Čekal nás zápas o zlato, ve kterém jsme nebyli bez šancí. Proti FA AZ jsme se ujali vedení  1:0 a zpočátku byli i lepším týmem. Bohužel někteří kluci po vystřídání se šli na hřiště jen projít nebo v lepším případě lehce vyklusat. Soupeř toho využil a nakonec o gól vyhrál. Velká škoda...měl jsem pocit, že to je některým našim hráčům snad jedno. Ano, fotbalový pánbůh nadělil každému podle svého uvážení, pokud to ale někdy nejde fotbalově, tak po hřišti alespoň létám jako čert a snažím se nedostatky nahradit bojovností a nasazením. To však několika z nás chybělo. Naproti tomu takový Míša Hornof, ač o rok mladší, přesně toto splnil. Žádný míč pro něj nebyl ztracený, statečně se pral se staršími protihráči a nikomu nedal nic zadarmo.

Celkově jsme ale obstáli a při vyhlášení výsledků náš herní projev pochválil i pořadatel turnaje, což rozhodně nebývá zvykem. Navíc se Míša Folprecht se šesti góly stal nejlepším střelcem turnaje!

Zbývá poslední turnaj před prázdninami….

Naše zápasy:

Slavoj Vyšehrad       5:1

Sokol Bílá Hora        1:1

SK Střešovice          5:1

FK Kolín                  4:2

FA AZ                     2:3

 

Sestava:

Šill – Procházka, Košnář, Berky, Slabý – Strnádek, Folprecht, Křovák, Hornof, Křepský

Trenéři: Václav Škarda a Martin Macek