Čtvrtá porážka v sezoně

Další prohra, v sezoně již čtvrtá!

V neděli nás čekal pátý soupeř, družstvo FSC Libuš. Po našem vzájemném střetnutí v poháru, jsme věděli, co můžeme očekávat. Libuš je silná na balonu i ve výměně pozic, ale i když jsme to věděli, nehráli jsme naší hru. Možná byl problém v kombinované sestavě nebo menší koncentraci, ale Libuš nám skoro nepůjčila míč a když už se tak stalo, vrátili jsme jí jej naší nepřesnou a zbrklou  rozehrávkou. První branku jsme obdrželi už ve 13 minutě, kdy jsme sice ubránili rohový kop, ale nikdo nenapadal hráče, který se zmocnil odraženého balonu. Tento následně nacentroval před branku a zcela neobsazený hráč rozvlnil naší síť. Bohužel z gólu jsme se nepoučili a stále hráli pasivně a nepřesně, což nás stálo hodně sil. Soupeř si za poločas vytvořil několik nadějných šancí, ale naštěstí již nedokázal žádnou proměnit. Ve 38 minutě dostal červenou kartu Honza Malý po souboji, kdy šel domácí hráč sám na branku. To nám zkazilo asi jakoukoliv šanci na vyrovnání. V poločasové přestávce došlo ke střídání, kdy odešel zraněný František Bous a nastoupil Karel Markovský. Změnili jsme i posty některých hráčů, Martin Landa a Honza Tichý hráli v záložní řadě. Bohužel zápas i nadále ovládalo družstvo Libuše. Naštěstí se nedařilo zakončení a tak naše šance ještě žila. Přesně v okamžiku, kdy jsme chtěli vložit více sil do útočení a vyrovnat, dostali jsme druhý gól. V 83 minutě se po několika individuálních chybách dostal míč na vápno, kde se hráč Libuše opřel do útoku a hezkou, polovysokou střelou k tyči zvýšil na 2:0! To naší hru rozložilo a soupeř nás potrestal dalším gólem, který zvýšil jeho náskok na 3:0. Z našeho pohledu se podařilo výsledek korigovat hned z rozehrávky. Krásnou kombinaci na jeden dotek rozehráli Martin Nožička a Honza Tichý, který poslal balon před branku a tam ho s přehledem uklidil do sítě Marek Černý. To bylo ze zápasu vše, prohru jsme si zasloužili, soupeř byl lepší, my se z chyb musíme poučit a v příštím zápase vybojovat všechny tři body.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 5. kolo, neděle 23.9.2012, 10:15

FSC Libuš 3:1 FC Zličín