Csaplárova past stále bohužel platí …

V neděli 15.5. 2022 zajížděl náš starší dorost v rámci 21.kola Pražského přeboru na hřiště SK Dolní Chabry.

V neděli  15.5. 2022 zajížděl náš starší dorost v rámci 21.kola Pražského přeboru  na hřiště SK Dolní Chabry.

Osmá řada neproher se stopla a nenavýšila číslo na devět a přitom to vypadalo, že se bude pokračovat nadále v jízdě vzhůru k dalším bodům. Mentální síla totálně vyhořela! V poločase vedeme v Chabrech 0-2, když v čase 17.min. dává gól Šilhy a v 19.min. Brousek. Soupeři nic nedovolíme a odcházíme s pohodovým náskokem do kabiny. Ve druhém poločase nastupuje nejhorší poločas z celé sezóny! Kritika byla dost velká po zápase! Takhle odevzdaný výkon jsme dlouho neviděli s kolegou Adamem. Hned na úvod druhého poločasu po chybě stopera dostáváme kontaktní gól v čase 48.min. Místo abychom zapnuli, tak jsme úplně přestali hrát a koledovali si o další branky. V čase 81.min. přichází úplně zbytečný faul za vápnem na který jsme jasně apelovaly na kluky, aby se toho vyvarovali, protože Šmicer tohle umí dávat. Ano, vše se tak stalo a Chabry vyrovnávají na 2-2. Chabry jsou na koni a o chvíli později v 86min otáčí celý zápas po další chybě a nedostupnosti na 3-2. Tohle jsme si snad i zasloužili dostat takovou facku! Ostudný 2. poločas bez ničeho jsme opravdu dlouho neviděli. K tomu přišla další rána pro nás, když se zranil Kakao a nejspíš je vyřazen na 3 týdny bez fotbalu!
Nechceme se vymlouvat na rozhodčí, ale to, co předvedl hlavní sudí ve 2. poločase, tak by si měl sáhnout do svého svědomí, zda na takové úrovni bude pískat skoro každý faul pro domácí a tím pádem hrál do role Chaber! Bavili jsme se po poháru v Ďáblících s přáteli o tom, že to tam takhle dopadá a budeme to tam mít těžké...no něco na tom bude.. Další faktor, který pro nás byl špatný, že jsme přijeli pouze s dvěma náhradníky a v tom horku prostě jsme nemohli ani pořádně něco oživit a nahodit nějakou pozitivní energii.
No nic tohle vše se musí hodit za hlavu,jen nás trápí, že některé opory jsou zraněné a našim úkolem je teď kluky dát dohromady a připravit se na další těžké utkání proti Xaverovu.

FC Zličín : SC Horní Počernice 3:1 (1:0)

Branky FC: 40. a 80p.k. Sýkora, 70. Jiras

Sestava FC :  Vondrák  – Koutecký, Pešek, Šilhán, Forejtek, Veverka (50. Ehrenberger)Tuháček,  Dresher, Jiras  Houdek (71.Smetana),  Petrák .