Chyběl kousek

V neděli 6. června pořádal klub turnaj pro ročník 2010 a mladší. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, které mezi sebou bojovali o pohár.

V neděli 6. června pořádal klub turnaj pro ročník 2010 a mladší. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, které mezi sebou bojovali o pohár.

Domácí mužstvo začalo remízou 1:1 s Hostivicemi, kdy jsme byli aktivnější a měli více příležitostí, ale Hostivice poctivě bránili a my jsme nepodali zrovna nejlepší výkon.

Druhý zápas nás čekal Sokol Stodůlky. Chtěli jsme odčinit předchozí zaváhání a na soupeře vlétli. Hráli jsme velmi aktivně, napadali a soupeř si nevěděl rady s rozehrou. Sice Stodůlky vstřelili gól, ale pro ofsajd neplatil a pak se naplno rozjel náš gólostroj – výhra 4:0.

Třetí zápas jsme narazili na Slavoj Vyšehrad, se kterým jsme před 14 dny prohráli. Tentokrát to kluci vzali od začátku za správný konec a po úvodní chytré brance Matyáše Nohýla jsme přidali druhý gól a kontrolovali hru.

Čtvrtý zápas nás čekal Loko Vltavín a hned po rozehře bylo jasné, kdo opanuje zápas. Výhra 7:0.

Pátý zápas nás čekali Strakonice, ten zápas nám vůbec nevyšel, chyběl pohyb, snaha a i individuální hrubé chyby zapříčinily, že jsme prohráli 2:0.

Šestý zápas nás prověřil JM Chodov, to bylo jen o tom dát první gól. Pak jsme zápas dovedli do pohodlného vítězství 4:0.

Poslední zápas nás čekali Řepy. Ujali jsme se vedení a měli několik šancí ho navýšit. To se nepovedlo, soupeř vyrovnal a ubránil remízu.

Po sečtení bodů jsme skončili na 3. místě, 2 body za vítězem ze Strakonic. Vzhledem k pravidlům turnaje, kdy rozhodovalo jako první kritérium po bodech, počet nastřílených branek, teď víme, že stačilo se soustředit v zápase s Hostivicemi a dovést ho vítězného konce nebo to samé s Řepy a mohli jsme slavit titul.

 

Sestava: Hajas – Santillánová, Kolev, Wolfschütz – Kašný, Douda, Hrkel – Nohýl, Lukeš, Vakula, Kadlec

Koneční pořadí: 1. Junior Strakonice, 2.  Sokol Řepy, 3. FC Zličín, 4. Sokol Stodůlky, 5.      Slavoj Vyšehrad, 6.  JM Chodov, 7. Sokol Hostivice, 8. Loko Vltavín

 

Dále bychom chtěli poděkovat partnerům, kteří se podíleli na pořádání turnaje a věcných cenách:

AVE – odpadové hospodářství

HyperMarket Globus Praha – Zličín

 

EMCO