BRONZOVÉ MEDAILE Z KLADNA

Druhý venkovní turnaj absolvoval tým zličínské mini přípravky 23. května 2015, kdy jsme odehráli sedm těžkých zápasů.

Druhý venkovní turnaj absolvoval tým zličínské mini přípravky 23. května 2015, kdy jsme odehráli sedm těžkých zápasů.

Prioritou nebyl zisk medaile, ale to, aby další hráči dostali příležitost ochutnat atmosféru fotbalového turnaje. V naší brance poprvé nastoupil Dominik Šill a nevedl si vůbec špatně. Příležitost dostali i dva hráči ročníku narození 2010, Adam Křovák a Filip Otava, druhý jmenovaný dal dokonce gól.  Nakonec naše družstvo skončilo třetí a bralo bronzové medaile.

V prvním utkání kluci porazili Litoměřice těsně 4:3. Lze říct, že jsme průběh zápasu kontrolovali a výsledek si v závěru pohlídali. Následovala plichta s Jiskrou Mimoň a porážka s Děčínem. Tady se nemohu zbavit dojmu, že jsme Děčín měli přehrát, soupeř byl k poražení.  Pak přišel zápas proti SK Kladno-zelení, který nezačal vůbec špatně, ale favorit se nakonec prosadil. Strakonice jsme zdolali až po přestřelce o gól 6:5 a zbývaly dvě utkání, obě jsme dokázali vyhrát a získali zasloužené bronzové medaile.

Jak tedy náš výkon na turnaj zhodnotit? Nehráli jsme žádný dech beroucí fotbal, celkově to bylo takové rozhárané, ale je to pochopitelné, protože nastoupili i hráči s minimem zápasových zkušeností. Některé opory nás jako obvykle podržely, byli i tací, kterým turnaj ne úplně vyšel. Nejvíc mě překvapil Fanda Poupě, takhle dobře jsem ho hrát ještě neviděl. Tak snad mu forma vydrží.:-)

Velmi rád bych poděkoval všem rodičům, babičkám, dědečkům a sourozencům hráčů za skvělé povzbuzování během zápasů a i při závěrečném ceremoniálu. Mám pocit, že jste vždycky slyšet nejvíc ze všech. A to se pak úplně jinak hraje a trénuje:-)

Takže díky!

A jak zpívá klasik :-) SHOW MUST GO ON!

And it will….

 

Naše zápasy:

Litoměřice       4:3

Mimoň            2:2

Děčín             2:4

Kladno zelení   1:7

Strakonice      6:5

Kladno modří   5:3

Kladno  bílí     5:2

 

Sestava:   Šill – Košnář, Procházka, Raszka, Berky – Křovák Adam, Křovák Martin, Folprecht, Strnádek, Poupě, Hornof, Otava

Fotky z turnaje najdete ve fotogalerii

Trenér Václav Škarda