Březíněves stále neporažena

V předposledním kole narazila zličínská rezerva na tým Březíněvsi, která vládne B třídě a v jejímž kádru jsou fotbalisté, kteří mají zkušenosti z mnohem vyšších soutěží. K výbornému výkonu z obou stran, který se vymykal poměrům B třídy, pomohl i trávník, který vykazoval doslova ligové parametry. Jediné co se výbornému zápasu od obou týmu vymykalo, byl výkon rozhodčích, kteří absolutně nestíhali dění na hřišti a oběma aktérům nepřesnými výroky kazili nedělní odpoledne.

V první šanci se ocitli domácí, ale z dobré pozice stříleli hodně nepřesně. Pak taktovku převzalo béčko a pomocí rychlých protiútoků hrozilo, domácí tlačili ale při ztrátě míče, jsme rychle přecházeli do útoků, šance Rajského, Maného a především Líkaře volali po gólovém vyjádření. Ve 20. minutě vytáhl výborný zákrok Šereda tváří v tvář domácímu útočníkovi. My zase několik nadějných brejků „zazdili“ nepřesnou přihrávkou v předfinální fázi. Domácí se ujali vedení, ve 43. minutě, když hlavou z ofsajdové pozice skórovali.

Po přestávce hned v 48. minutě jsme dotáhli stav. Situace téměř totožná jako před přestávkou – skórovali jsme Krejčím po ofsajdové pozici přihrávajícího Zajíčka. Rozhodčí asi kompenzovali....... Pak přišel ke slovu exligista Macháček a začal nás „větrat po pravé straně“, vždy přišel nadýchaný centr do vápna, Šereda vždy dokázal první střelu skvěle vyrazit, ale na dorážku byl krátký. Takto jsme dostali 2 branky. Pak se Kočímu podařilo chytrou střelou snížit na 3:2. Poslední slovo měli domácí a dělový projektil z 30-ti metrů, který zaplul k tyči naší branky.

1.B třída skupina A, 12. kolo, neděle 09.11.2014, 14:00

TJ Březiněves 4:2 FC Zličín