Bod za remízu s Kačerovem

Béčko v dalším utkání nastoupilo proti Kačerovu, který se zatím krčil u dna tabulky. Zápas i díky hřišti přinesl spoustu nepřesností, a i díky rozhodčímu, který asi pod psychickým náporem návštěvy delegáta, hru nesmyslně kouskoval nebo naopak uděloval nesmyslné výhody a soupeři si asi po právu rozdělili po bodu.

Utkání bylo plné nepřesností a proto se prvních 20 minut nezrodila žádná velká šance. Hosté zkoušeli štěstí z dálky, my zase jsme to chtěli dohrát až do kuchyně. V 29. Minutě si na Maxmiliánův roh naběhl Michal Šindelář a hlavou nás poslal do vedení, 1:0. Dále se hrál fotbal mezi vápny. Ve 40. Minutě jsme podnikli rychlý brejk, Šindelář přihrál Zbožínkovi, ten na sebe upoutal pozornost dvou obránců a přihrál do velké šance Rajskému, tomu však míč v tu nejnevhodnější chvíli skočil a míč od holeně Rajského putoval do ochranné sítě. Ve 44. Minutě jsme ztratili míč ve středu pole, hosté podnikli rychlý protiútok a přihrávka na penaltu pro osamoceného hráče hostů byla povinností míč uklidit do sítě, Krejčí ještě ve skluzu zkoušel míč vykopnout, ale nezadařilo se 1:1.

Druhá půle přinesla podobný obraz hry. My si vytvořili přeci jen více šancí, ale Maxmilián netrefil hlavou branku a Zelený ve dvou šancích selhal. Hosté se vytasili jen střelou z trestného kopu, který Bělecký vytáhl na roh a střelou z 30 metrů, kterou si Bělecký ohlídal.