Bod za jediný gól

V druhém jarním kole jsme zavítali na hřiště Čakovic, přívatalo nás vlídné počasí a obrovské hřiště.

V druhém jarním kole jsme zavítali na hřiště Čakovic, přívatalo nás vlídné počasí a obrovské hřiště.

V úvodu jsme se do Čakovic zakousli jak to jen šlo, přihrávka za přihrávkou, brankové příležitosti a spousta rohů. Bohužel stále nejsme schopni být před brankou důrazní a míč dostat jakýmkoliv povoleným způsobem do branky. Na tom musíme zapracovat. Domácí dlouho držel brankař, ale ve 20. minutě vykopl míč jen k Matyášovi Fliegerovi, který předváděl svůj asi doposud nejlepší výkon v kariéře, ten ho navedl k brance a z 12 metrů vystřelil přesně k tyči. Domácí se za celý první poločas dostali jen k jedné střele, která šla vedle naší branky. Veškeré pokusy o zakončení končili na naší pevné obraně vedené dvojicí Pešek, Forejtek.

 

Druhý poločas nám viditelně začaly docházet síly, i když papírově byly poměrně vyrovnané (domácí měli 5x ročník 2002, 4x ročník 2003 a 3x ročník 2004 a my 9x ročník 2003 a 3x ročník 2004). Domácí se přesto k přímé střele sami nedostali, jen několik závarů před naší brankou zapříčiněných nepochopitelnými přihrávkami našich hráčů před vlastní branku, i když jim do hlavy vtloukáme zápas co zápas, trénink co trénink, že přihrávka před naší branku je to nejhorší co mohou udělat. My jsme opět předváděli festival promarněných příležitostí a velkého tlaku. Tři minuty před koncem nešťastně Matěj Jiras podkopl protihráče a byla z toho penalta, kterou domácí kapitán proměnil. My mohli strhnout vedení na svoji stranu minutu před koncem, Matyáš Flieger unikl všem hráčům Čakovic, přihrál do jasné příležitosti Matějovi Veverkovi, ten však branku netrefil a proto jsme se rozešli smírně.

 

Na penalty jsme výrazně prohráli.

 

Určitě musíme zlepšit naše zakončení, více trénovat zápasové situace a více poslouchat základní pokyny trenérů.

 

Aleš Rosendorf

2. třída skupina B, 11. kolo, sobota 16.4.2011, 09:00

Avia Čakovice 1:1 FC Zličín

Branky Flieger
FC Zličín Komani (Klomínková)- Pešek, Forejtek - Flieger, Hollerbach, Jiras - Kačerovský, Veverka střídali: Milata, Kán, Hornof, Klomínková, Komani
Diváci 50
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
Sokol Dolní Počernice TJ Spartak Hrdlořezy 0:6
Junior Praha B FC Čechie Uhříněves 0:8
SK Ďáblice FC Přední Kopanina B 10:0
SK Modřany SC Radotín 0:11