Béčko si utrhlo ostudu v Řeporyjích

Zličínské béčko dohrává sezonu v poklidu kolem 5. Místa a výkon v minulém zápase proti Kopanině ho pasoval do role favorita na hřišti zachraňujících se Řeporyjí. To co však béčko předvedlo, mělo k výkonu zápasu minulého hodně daleko. Pokud bychom to chtěli shrnout jedním slovem, tak to byla FRAŠKA.

Prvních 10 minut jsme jasně dominovali, drželi míč, ale proti zformovanému soupeři jsme si moc příležitostí nevytvořili. Dva slušné náznaky jsme zazdili nepovedenou finální přihrávkou. A byli to domácí, kdo vystrčil růžky. Po sérii 4 neuvěřitelných chyb (většina taktického ražení) se domácí záložník dostal k zakončení, kde Rosendorf předvedl další neuvěřitelnou chybu a slabou střelu zpoza vápna k pravé tyči pustil. Pak si náš brankař vybral znovu slabší moment, když nevyběhl včas, ale nakonec situaci 1 na 1 jednoho zvládl a vyrazil míč na roh. Kdo si myslel, že Zličín inkasovaný gól nabudí, tak se mýlil. Petrla sice ve slibné příležitosti přestřelil a střelu Rajského vytáhl brankař, ale pak jako by se naše útočná hra úplně vytratila. A domácí opět trestali, pravý záložník odcentroval přes 3 protihráče, zličínská obrana netrefila míč, domácí si krátkou narážečkou ve vápně přihráli a bývalý zličínský pleyer Schiller dal gól na 2:0. Zápas se dále vedl v duchu, že Zličín drží míč a Řeporyje střílí góly. Znovu pravý záložník se prosadil přes početní převahu a odcentroval a na přední tyči před Rosendorfem hlavičkoval domácí útočník do branky 3:0. Poločas hrůzy jsme pak dohrávali ve velkém útlumu.

V poločase jsme si vyříkali spoustu věcí a hecovali jsme se, to ale k výraznému zlepšení nevedlo. Sice jsme se dostávali do vápna, ale chybělo nám zakončení. V 60. Minutě po rohovém kopu hlavou snížil Maxmilián, ale to bylo vše. Sice jsme se ocitli v šancích, ale když se bojíme zakončit z malého vápna, pak se těžko střílí góly. Závěr zápasu patřil domácím. Levý bek vyvezl míč, obešel 4 zličínské bránící hráče a nakonec i našeho brankaře a gólem na 4:1 uzavřel stav zápasu.