Béčko si poradilo i s Malešicemi

Druhé kolo proti nám postavilo do cesty protivníka z Malešic. Hosté měli kádr vyztužený o exligistu Lukáše Doška.

Úvod zápasu nám vyšel, Zbožínek se prodral do šance, jeho střelu zastavila tyč a o dorážku do prázdné branky se postaral ve třetí minutě Trojan. Zličín byl daleko nebezpečnější, ale několik slibných příležitostí nevyužil, nebo se domácí nechali chytit do ofsajdu. Hosté trefili v 15. minutě tyčku po hlavičce. V 21. minutě bylo vyrovnáno, hosté využili dlouhý pas ze středu hřiště a jejich útočník se v situaci 1 na 1 nemýlil, 1:1. Zličín tlačil, ale kýženého gólu dosáhl až na sklonku prvního poločasu. Hosté nevyužili slibné situace, Zličín podnikl rychlý protiútok na jehož konci byl Pavel Zbožínek, který podél brankaře vstřelil svou první branku v sezoně, 2:1.

Druhý poločas nabídl stejnou podívanou jako ten první, domácí tlačili a pálili šance a hosté se sporadicky dostávali do našeho vápna. V 58. minutě si na Rajského pas naběhl Zbožínek a zvýšil na 3:1. Hosté se dostali do dvou slibných příležitostí, ale nejprve Sochor zastavil střelu mířící do branky a poté si zuby vylámal hostující útočník na domácím brankařovi. V 81. minutě bylo rozhodnuto, na zadní tyči číhal Rajský, který zužitkoval přihrávku Šindeláře a špatné vyběhnutí hostujícího brankaře. Hosté ještě jednou zahrozili, ale v dobré pozici netrefili branku. Výsledek 4:1 se vzhledem k počtu šancí domácích jeví jako milosrdný pro Malešice.