Béčko schytalo náklep od Bohnic

Tečkou za podzimní částí sezony byl zápas proti Bohnicím. Bohnice měli o jeden bod více a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas. Vyrovnaný byl bohužel jen první poločas, to co přišlo v tom druhém se nedá nazvat jinak než ostuda.

První půle, vlastně i celý zápas byl ovlivněnen rozhodčím, který prostě NEMŮŽE A NESMÍ, pískat zápasy dospělých. Ze zápasu udělal poctivou bramboračku, kde dával karty za každý nesmysl a nebyl schopný udržet jednotný metr. Hru nesmyslně rozkouskoval 8 žlutými kartami za poločas!!! První poločas jsme byli lepším týmem, ale do vedení mohli jít hosté. Po ruce Sochora se pískala penalta, která plně zapadla do intencí rozhodování rozhodčího Beleie. Šereda se však zaskvěl a kop z puntíku penalty vyrazil. Poté ještě dvakrát dokázal zkrotit nebezpečnou situaci před svojí brankou.

My jsme se dostávali taktéž do šancí, ale naše koncovka byla velmi nepřesná. Vedoucí branku dal v 30.minutě Konečný, který z 35 metrů přehodil brankaře hostů. Hosté však před závěrem první půle po dlouhém autu vyrovnali na 1:1.

V druhé půlce se hosté ujali vedení v 48. minutě, kdy míč za vápnem napálil jeden z bohnických do naší sítě. My jsme mohli hned vyrovnat, ale nájezd Rajského ani dorážka Maxmiliána se neujala a hosté se dostali na koně. Nutno podotknout, že oba týmy hráli hodně opatrně, aby nedostali za nějaký jen trochu výraznější zákrok druhou žlutou kartu a tím pádem červenou. Pár takových zákroků se našla, ale metr z první půle byl ta tam. A jako poškození jsme se mohli cítit my. 2 zákroky, které se normálně posuzují za žlutou kartu, u přísnějších rozhodčích i za červenou zůstali nepotrestány. Oby fauly spáchali hráči se žlutou kartou a měli jít předčasně pod sprchy. To však neomlouvá náš matný výkon, který hosté potrestali dalšími 3 góly v naší síti.

1.B třída skupina A, 13. kolo, sobota 15.11.2014, 14:30

FC Zličín 1:5 Slovan Bohnice