Béčko doma podlehlo týmu SK Praha 4

V 21. kole přijel na Zličín silný soupeř z Děkanky, který postupem času opanoval hřiště a nakonec zaslouženě zvítězil nad domácí rezervou po výsledku 1:4 (0:0).

V 21. kole  přijel na Zličín silný soupeř z Děkanky, který postupem času opanoval hřiště a nakonec zaslouženě zvítězil nad domácí rezervou po výsledku 1:4 (0:0).

Během první půle zápasu byla k vidění svižná hra z obou stran. Prvních zhruba 20 minut se hrál vyrovnaný fotbal, pak se ovšem misky vah začaly pomalu naklánět na stranu hostů z Prahy 4. Úvodních pětačtyřicet minut však ještě zličínští přestáli bez úhony, a to i díky několika solidním zákrokům Rosendorfa v domácí brance.

Štěstí však rezervu Zličína opustilo hned zkraje půle druhé. Již ve 47. minutě se vydal hostující obránce na útočný výlet, v šestnátce soupeře dostal po přihrávce dostatek času a svoji střelu pak uklidil levačkou přesně k tyči – 0:1. Touto úvodní trefou se spustil gólostroj hostů a v 55. minutě již svítilo na výsledkové tabuli nelichotivé skóre 0:3. Nejprve dostal jeden z hráčů SK Praha 4 pěkný balón za obranu a podél Rosendorfa zvýšil na 0:3, aby pak záhy po rohu na přední tyč padl třetí gól – 0:3. Domácí tak v posledních třech kláních pokaždé inkasovali z tého situace.

Teprve třetí branka jakoby Zličín alespoň trochu probrala, výsledkem čehož byla šance Maného Juniora, která ovšem brankou neskončila. Lépe si později vedl Zbožínek, kterému se přibližně v 65. minutě podařilo skórovat ze samostatného nájezdu – 1:3.  Tentýž hráč se poté ocitl v gólové šanci po centru střídajícího Trnky, ale hlavou hostující svatyni minul. Když pak hosté zakombinovali na pravé straně a po průniku do vápna skórovali v 85. minutě kombinací do prázdné brány, utkání se již jen dohrávalo.

Zápas tak skončil výhrou SK Praha 4 po výsledku 1:4.