Adam May nám hattrickem vystřílel vítězství

K třetímu utkání jsme vyjížděli na Meteor B. Hrálo se na malé a špatné UMT, která je k pěknému fotbalu hodně nemilosrdná. Po utkání na svou funkci rezignoval trenér domácích Ivan Čabala.

V první čtvrthodině se nedělo nic zajímavého mohlo za to možná nasazení, ale určitě také povrch, který byl na hranici regulérnosti. V 17. minutě podběhl centrovaný míč domácí brankař Píša, ale Zelený jeho zaváhání nedokázal potrestat. Za minutu po chybě Kuchlera běžel na Schopfa Plecitý, ale svůj pokus nasměroval jen do nohou našeho brankaře. Ve 20. minutě jsme se poprvé radovali, obrana Maye nedokázala míč odvrátit a May se z hranice vápna trefil přesně. , 0:1. V 33. minutě střílel May z vápna, ale slabá střela doprostřed Píšu nezaskočila. V 35. minutě centroval před branku domácích Kuchler, Zelený míč netrefil, ale doběhl ho a přihrál Žákovi, ten prošel do vápna, ale Píša mu příležitost včasným vyběhnutím zmařil. Ve 40. minutě centroval Zelený, ale Kuchler hlavou míč netrefil ideálně. Ve 43. minutě si May obhodil obránce a pálil těsně nad.

Během poločasu proběhla v kabině bouřka, která měla tým vybudit k většímu nasazení. Ve 47. minutě cetroval z rohového kopu Šourek a Zmeškal jen těsně minul branku domácích. V 58. minutě za vápnem napřáhl Zelený a Píša vyrážel míč letící do růžku branky na roh. Z rozehraného rohu střílel Zmeškal po teči těsně nad. V 61. minutě uvolnil Zmeškal Žáka a ten trefil tyčku. V 64. minutě po dvou rozích domácích jsme inkasovali. V prvním případě po zaspání Valouška domácí netrestali, ale napodruhé po tom co Adam neuhlídal Wimmera a bylo to 1:1. Za minutu se ve vápně obtočil kolem obránce Zmeškal, ale trefil jen břevno. V 67. minutě se uvolnil May přes 2 hráče, ale Píša včas vyběhl a Mayův pokus vyrazil. V 70. minutě přiklepl míč May Zmeškalovi a ten pálil těsně vedle z vápna. V 79. minutě utekl May Fialovi a podél špatně stojícího Píši znovu strhl vedení na naši stranu 1:2. V 84. minutě May rozhodl, Zmeškal ho pěknou přihrávkou naše, May vystřelil a chybující Píša míč neudržel a ten doskákal do branky, 1:3. V 89. minutě mohli domácí korigovat, ale Schopf se proti šanci Adamčeka vytáhl a míč vyrazil.

Pražská teplárenská přebor , 20. kolo, sobota 24.3.2012, 10:15

FK Meteor Praha VIII B 1:3 FC Zličín