52 ? To není věk ale počet vstřelených branek v zápase !

Hodnocení posledních dvou zápasů starší přípravky, které kluci odehráli v Řepích a doma se Střešovicemi.

Hodnocení posledních dvou zápasů starší přípravky, které kluci odehráli v Řepích a doma se Střešovicemi.

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli do nedalekých Řep, kde na nás čekal místní Sokol.

Utkání to bylo opět trochu vyhrocené, jak už to s tímto soupeřem bývá pravidlem.

Začátek utkání nás zastihnul v dobré formě a jen díky naší střelecké nemohoucnosti, jsme nedokázali proměnit i ty nejvyloženější šance. Bohužel se postupem času začal soupeř dostávat do hry a na rozdíl od nás, dokázal své šance proměňovat. Po většinu utkání to bylo vyrovnané a náš herní projev nebyl špatný, ale zásadní rozdíl byl v proměňování brankových příležitostí. Soupeř vše v blízkosti naší branky řešil velmi jednoduše a efektivně. V našem podání tomu bylo naopak, když už jsme se dostali k možnosti zakončit, tak jsme si skoro vždy vybrali v danou chvíli to nejkomplikovanější možné řešení. Výsledkem naší střelecké neproduktivity byla prohra 19:10. Předváděná hra nebyla špatná, jen nás potrápila koncovka. Pokud ve zbývajících utkáních při zakončování přidáme trochu toho klidu, určitě to tam zase začne padat.    

V předposledním kole a zároveň posledním zápase na domácím hřišti, jsme v neděli přivítali fotbalisty ze Střešovic. Soupeř je to dosti nevyzpytatelný vzhledem k velmi širokému kádru, kterým disponuje a je vždy do poslední chvíle otázkou s čím nastoupí do utkání. K zápasu s námi soupeř nedorazil v tom nejsilnějším složení, což pro nás byla určitě příjemná zpráva. Klukům jsme to ale schválně neřekli, aby nedošlo z jejich strany k podcenění, ale naopak jsme je upozorňovali, že soupeř je velmi nebezpečný. Od prvních minut jsme ale jasně dominovali a jen díky počáteční splašenosti v koncovce skóre narůstalo pomaleji, než mohlo. Postupem času se nám podařilo kluky zklidnit a bylo to hned znát i při zakončování vypracovaných šancí. Naši kluci hru plně ovládli a s tímto vědomím si hru začali pořádně užívat. K vidění tak byli opravdu pohledné akce a branky, při kterých nezbylo než uznale zatleskat a pochválit. Musíme ale pochválit i našeho soupeře, který se při jakkoliv nepříznivém stavu pořád snažil hrát fotbal a nic nezabalil. Chvílemi nám taky dokázal nepříjemně zatopit a naši kluci se museli mít neustále na pozoru a nemohli si dovolit nic vypustit. Nakonec se nám povedlo po velmi dobrém výkonu zvítězit neskutečných 52:3.

Co víc k tomu říct, krásné počasí, velmi dobrý výkon, povedené akce, spousta branek, spokojený a rozjásaný kotel. Zkrátka nám chlapci připravili velmi příjemné nedělní odpoledne a za to jim patří náš velký dík.   

Trenéři : Lukeš a Smetana