4 hřebíky do rakve Vltavína od Maye

Hosté přijeli přiživit naději na záchranu. To se jim nepovedlo a odjíždějí s pořádným debaklem. Hvězdou zápasu se stal Adam May, který 4x skóroval.

V 5. minutě se míč dostal ke Zmeškalovi, ale jeho střelu Krayzel vyrazil na roh. Ve 13. minutě hlavičkoval Nana Ekané nad po centru Kubrychta. Za minutu svou malou domů zavařil Šindelář Schopfovi, ale vše dobře dopadlo. Ve 24. minutě se objevil ve velké šanci May, Krayzel dokázal míč vyrazit a dorážka Merty směřovala pak do jeho náruče. Ve 26. minutě vysunul May Zmeškala, ten si poradil s Palkoskou a předložil míč Mayovi, který se nemýlil, 1:0. V 39. minutě utekl po pravé straně Zahálka, odcentroval, Merta na míč sice nedosáhl, ale May za ním už ano a bylo to 2:0. Ve 42. minutě vysunul Merta Zmeškala a bylo to 3:0.

V 55. minutě zahrozili hosté, ale střela Toušky z voleje letěla těsně vedle. V 66. minutě střílel Kubrycht nad. V 75. minutě prošel Merta přes 3 hráče a Mayovi daroval jeho 3. gól v zápase, 4:0. V 77. minutě střílel Merta, obrana míč sice zblokovala, ale May si ho našel a zvýšil na 5:0. V 78. minutě utekl po levé straně Kubrycht, ale trefil tyč. V 79. minutě utekl May a Mertův gólový pokus skvěle Krayzel vyrazil. V 83. minutě zatáhl míč do vápna Maxmilián a May trefil břevno. V 87. minutě nacentroval do vápna Šourek, míč si našel Merta a mazácky zakončil, 6:0. V 89. minutě mohl zvýšit Šourek po roho Goldmanna, ale míč šel o kousek vedle.

Pražská teplárenská přebor , 31. kolo, sobota 26.5.2012, 10:30

FC Zličín 6:0 Loko Vltavín B