12 gólů v síti přípravky

Domácí s hráči ročníku 2002, my s mladšími a bez brankaře. Takováto kombinace byla doslova smrtící.

Ráno nám půlhodiny před srazem vypadl ze sestavy brankař Adam Rohovský, čas na případnou novou posilu nebyl žádný a proto jsme rozhodli losem. Do branky se postavil Dominik Forejtek, nevedl si špatně - chytil penaltu, několik střel soupeře, ale nakonec kapituloval. Kluci a Ellen prvních 15 minut velmi zodpovědně bránili a tak výsledek 0:0 mohl zavdávat šance na nečekaný bodový zisk, bohužel se domácí po polovlastním gólu ujali vedení a spustili ještě větší ofenzivní smršť. Na to, že jsme hráli s lídrem tabulky jsme mohli říci, že nás fotbalově nepřevyšoval (oproti třeba velmi fotbalovému Radotínu)- převyšoval nás však silou a sebevědomím. Poločasové vedení 5:0 nebylo nijak hrozné.

V druhé půli nás soupeř začal mačkat jak citrusové plody a skóre na straně domácích se zvyšovalo. Zastavilo se až na dvanáctce. V druhé půli byl jasně vidět věkový rozdíl, my jsme se bránili zuby nehty kolem naší branky. Přesto jsme několikrát se dostali na dostřel branky, ale tam nám stále chybí potřebný důraz.

Za tento bojovný výkon, ale hlavně odehraný s maximálním úsilím bychom chtěli všem hráčům poděkovat. Mezi nejlepší se zařadili Flieger, Forejtek, Veverka, Kačerovský a Rožko.

Sestava: Forejtek - Korynta, Pešek, Veverka - Kačerovský, Jiras, Flieger - Šilhán "K"

střídali: Klomínková, Hornof, Rožko

2. třída skupina B, 7. kolo, sobota 16.10.2010, 09:00

SK Ďáblice 12:0 FC Zličín

SK Modřany Junior Praha B 0:0
Avia Čakovice Sokol Dolní Počernice 6:0
SC Radotín TJ Spartak Hrdlořezy 4:1
FC Přední Kopanina B FC Čechie Uhříněves 1:4