1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 GÓÓÓL

Zličíňáci si poprvé vyzkoušeli novou roli, nebyli na hřišti lovnou zvěří, ale byli lovci, kteří protivníkovi z Junioru vystříleli 10 ran do kožichu.

Cíl zněl v kabině jasně, dát minimálně pět gólů, žádný neinkasovat a zahrát si fotbal proti mladšímu soupeři.

První branku dal Matěj Jiras, který se krásně uvolnil a přesně zakončil. Druhý gól po závaru do branky dotlačil Dominik Forejtek. Třetí branku přidal z penalty Marek Pešek. Čtvrtý gól dal Matěj Veverka opět po závaru. Měli jsme i další příležitosti, ale ty pochytal brankař hostí, jednou ho zachránila tyčka. Hosté se na naší půlku podívali jen když rozehrávali po obdrženém gólu.

Do druhé půle zněly pokyny jasně, nastřílejte jim co nejvíce gólů to půjde. Matěj Veverka si při pátém gólu poradil s dvěma protihráči a i když ho drželi se dokázal vysmeknout a podél brankaře vstřelil svůj druhý gól v zápase. Za chvilku se znovu Matěj Veverka prohnal po pravé straně jako vítr a jeho přihrávku si obrana Junioru srazila do branky, 6:0. Sedmý gól přidal Marek Pešek střelou přes houštinu těl z deseti metrů. Osmý gól přidal Matyáš Flieger, když dostal míč z chumlu a podél brankaře skóroval. Devátý a zřejmě i ten nejhezčí gól utkání vstřelil nezastavitelný Matěj Veverka, brankař Junioru sice pokus Honzy Šilhána vyrazil, ale míč se dostal k Matějovi, ten zachoval na svůj věk neuvěřitelně chladnou hlavu a přes blokující obránce poslal oblouček do opuštěné branky Junioru. Desátý gól vstřelil s desítkou hrající Honza Šilhán, který po několika příležitostech konečně skóroval.

Dneska nám kluci a holky udělaly velkou radost. Dokázali si zahrát pěkný fotbal, zastříleli si. Spoustu situací řešili fotbalově a to je jen dobře, žádné bezduché nakopávání. Přesto však, asi vzhledem k síle soupeře, často chodili při kličkách do dvou či více protihráčů a ztratili tak zbytečně míč, někdy to prostě chce přihrát, proti silnějšímu protivníkovi by se tohle nám mohlo vymstít. Děkovačku s rodiči byla parádní stejně jako oslavný chorál v kabině.