Rozlosování - 2.třída
1.kolo - 03.9.2023 17:00 | ||
---|---|---|
Sokol Lochkov | FC Zličín | 3:0 |
Spartak Kbely | Spartak Hrdlořezy | 4:0 |
SK Střešovice 1911 B | Loko Vltavín | 5:3 |
Slovan Kunratice | TJ Kyje | 3:0 |
SK Újezd Praha 4 | VOLNÉ | : |
SK Modřany | Sokol Troja | 8:0 |
2.kolo - 10.9.2023 14:45 | ||
FC Zličín | Slovan Kunratice | 0:1 |
VOLNÉ | SK Střešovice 1911 B | : |
SK Modřany | Spartak Kbely | 4:3 |
Sokol Troja | Loko Vltavín | 0:5 |
TJ Kyje | SK Újezd Praha 4 | 6:2 |
Spartak Hrdlořezy | Sokol Lochkov | 4:2 |
3.kolo - 17.9.2023 14:00 | ||
SK Újezd Praha 4 | FC Zličín | 2:0 |
Spartak Kbely | Sokol Troja | 3:0 |
Slovan Kunratice | Spartak Hrdlořezy | 0:2 |
SK Střešovice 1911 B | TJ Kyje | 4:1 |
Loko Vltavín | VOLNÉ | : |
Sokol Lochkov | SK Modřany | 3:3 |
4.kolo - 24.9.2023 14:30 | ||
FC Zličín | SK Střešovice 1911 B | 0:3 |
SK Modřany | Slovan Kunratice | 4:2 |
Spartak Kbely | Sokol Lochkov | 6:0 |
Sokol Troja | VOLNÉ | : |
TJ Kyje | Loko Vltavín | 0:4 |
Spartak Hrdlořezy | SK Újezd Praha 4 | 2:4 |
5.kolo - 30.9.2023 16:00 | ||
Loko Vltavín | FC Zličín | 3:5 |
Slovan Kunratice | Spartak Kbely | 2:1 |
SK Střešovice 1911 B | Spartak Hrdlořezy | 3:3 |
Sokol Lochkov | Sokol Troja | 1:6 |
VOLNÉ | TJ Kyje | : |
SK Újezd Praha 4 | SK Modřany | 3:2 |
6.kolo - 08.10.2023 00:00 | ||
FC Zličín | VOLNÉ | : |
Spartak Kbely | SK Újezd Praha 4 | 0:1 |
SK Modřany | SK Střešovice 1911 B | 3:3 |
Sokol Troja | TJ Kyje | 2:1 |
Spartak Hrdlořezy | Loko Vltavín | 2:3 |
Sokol Lochkov | Slovan Kunratice | 1:4 |
7.kolo - 15.10.2023 12:30 | ||
TJ Kyje | FC Zličín | 2:5 |
Loko Vltavín | SK Modřany | 5:3 |
Slovan Kunratice | Sokol Troja | 7:3 |
SK Střešovice 1911 B | Spartak Kbely | 3:0 |
SK Újezd Praha 4 | Sokol Lochkov | 1:3 |
Spartak Hrdlořezy | VOLNÉ | : |
8.kolo - 22.10.2023 13:00 | ||
Sokol Troja | FC Zličín | 2:3 |
Spartak Kbely | Loko Vltavín | 1:3 |
Slovan Kunratice | SK Újezd Praha 4 | 3:0 |
Sokol Lochkov | SK Střešovice 1911 B | 0:4 |
Spartak Hrdlořezy | TJ Kyje | 4:0 |
SK Modřany | VOLNÉ | : |
9.kolo - 29.10.2023 12:15 | ||
FC Zličín | Spartak Hrdlořezy | 4:1 |
SK Střešovice 1911 B | Slovan Kunratice | 1:3 |
Loko Vltavín | Sokol Lochkov | 7:0 |
SK Újezd Praha 4 | Sokol Troja | 9:1 |
TJ Kyje | SK Modřany | 1:7 |
Spartak Kbely | VOLNÉ | : |
10.kolo - 05.11.2023 09:30 | ||
SK Modřany | FC Zličín | 4:1 |
Slovan Kunratice | Loko Vltavín | 3:1 |
SK Újezd Praha 4 | SK Střešovice 1911 B | 1:1 |
Spartak Kbely | TJ Kyje | 4:0 |
Sokol Troja | Spartak Hrdlořezy | 2:6 |
Sokol Lochkov | VOLNÉ | : |
11.kolo - 12.11.2023 11:30 | ||
FC Zličín | Spartak Kbely | 4:1 |
Loko Vltavín | SK Újezd Praha 4 | 5:2 |
SK Střešovice 1911 B | Sokol Troja | 5:2 |
Spartak Hrdlořezy | SK Modřany | 1:0 |
TJ Kyje | Sokol Lochkov | 0:4 |
Slovan Kunratice | VOLNÉ | : |
12.kolo - 01.4.2024 15:00 | ||
FC Zličín | Sokol Lochkov | 3:2 |
Loko Vltavín | SK Střešovice 1911 B | 1:0 |
Spartak Hrdlořezy | Spartak Kbely | 0:3 |
TJ Kyje | Slovan Kunratice | 1:3 |
Sokol Troja | SK Modřany | 3:3 |
SK Újezd Praha 4 | VOLNÉ | : |
13.kolo - 06.4.2024 13:15 | ||
Slovan Kunratice | FC Zličín | 5:1 |
SK Újezd Praha 4 | TJ Kyje | 10:1 |
Spartak Kbely | SK Modřany | 1:3 |
Loko Vltavín | Sokol Troja | 3:0 |
SK Střešovice 1911 B | VOLNÉ | : |
Sokol Lochkov | Spartak Hrdlořezy | 4:3 |
14.kolo - 14.4.2024 16:30 | ||
FC Zličín | SK Újezd Praha 4 | 4:2 |
SK Modřany | Sokol Lochkov | 5:3 |
Spartak Hrdlořezy | Slovan Kunratice | 3:2 |
Sokol Troja | Spartak Kbely | 3:2 |
TJ Kyje | SK Střešovice 1911 B | 0:3 |
Loko Vltavín | VOLNÉ | : |
15.kolo - 20.4.2024 14:00 | ||
SK Střešovice 1911 B | FC Zličín | 11:0 |
Loko Vltavín | TJ Kyje | 4:0 |
Slovan Kunratice | SK Modřany | 3:2 |
SK Újezd Praha 4 | Spartak Hrdlořezy | 4:1 |
Sokol Troja | VOLNÉ | : |
Sokol Lochkov | Spartak Kbely | 3:0 |
16.kolo - 28.4.2024 17:00 | ||
FC Zličín | Loko Vltavín | 4:5 |
SK Modřany | SK Újezd Praha 4 | 6:3 |
Spartak Kbely | Slovan Kunratice | 1:2 |
Spartak Hrdlořezy | SK Střešovice 1911 B | 1:3 |
Sokol Troja | Sokol Lochkov | 2:2 |
TJ Kyje | VOLNÉ | : |
17.kolo - 12.5.2024 17:00 | ||
Loko Vltavín | Spartak Hrdlořezy | 10:0 |
Slovan Kunratice | Sokol Lochkov | 3:0 |
SK Střešovice 1911 B | SK Modřany | 1:1 |
SK Újezd Praha 4 | Spartak Kbely | 4:1 |
TJ Kyje | Sokol Troja | 0:7 |
FC Zličín | VOLNÉ | : |
18.kolo - 12.5.2024 17:00 | ||
FC Zličín | TJ Kyje | : |
Loko Vltavín | Spartak Hrdlořezy | : |
Slovan Kunratice | Sokol Lochkov | : |
SK Střešovice 1911 B | SK Modřany | : |
SK Újezd Praha 4 | Spartak Kbely | : |
TJ Kyje | Sokol Troja | : |
19.kolo - 19.5.2024 10:30 | ||
FC Zličín | Sokol Troja | : |
Loko Vltavín | Spartak Kbely | : |
SK Střešovice 1911 B | Sokol Lochkov | : |
SK Újezd Praha 4 | Slovan Kunratice | : |
TJ Kyje | Spartak Hrdlořezy | : |
SK Modřany | VOLNÉ | : |
20.kolo - 26.5.2024 17:00 | ||
Spartak Hrdlořezy | FC Zličín | : |
Slovan Kunratice | SK Střešovice 1911 B | : |
Spartak Kbely | VOLNÉ | : |
SK Modřany | TJ Kyje | : |
Sokol Troja | SK Újezd Praha 4 | : |
Sokol Lochkov | Loko Vltavín | : |
21.kolo - 02.6.2024 14:30 | ||
FC Zličín | SK Modřany | : |
Loko Vltavín | Slovan Kunratice | : |
SK Střešovice 1911 B | SK Újezd Praha 4 | : |
Spartak Hrdlořezy | Sokol Troja | : |
TJ Kyje | Spartak Kbely | : |
Sokol Lochkov | VOLNÉ | : |
22.kolo - 08.6.2024 11:00 | ||
Spartak Kbely | FC Zličín | : |
SK Modřany | Spartak Hrdlořezy | : |
SK Újezd Praha 4 | Loko Vltavín | : |
Sokol Troja | SK Střešovice 1911 B | : |
Sokol Lochkov | TJ Kyje | : |
Slovan Kunratice | VOLNÉ | : |