Rozlosování - 1.třída

1.kolo - 10.9.2016 00:00
   FC Zličín VOLNÉ :
   TJ Sokol Bílá Hora FK Meteor Praha VIII B 3:5
   AFK Slivenec Sokol Řepy 4:6
   FC Přední Kopanina SK Aritma C 5:4
   SK Chabry Slavoj Suchdol 9:3
   TJ Ruzyně VOLNÉ :
   AFK Slivenec FK Meteor Praha VIII B :
2.kolo - 17.9.2016 15:00
   FC Zličín TJ Ruzyně 1:1
   AFK Slivenec FC Přední Kopanina 6:4
   FK Meteor Praha VIII B SK Chabry 6:0
   VOLNÉ TJ Sokol Bílá Hora :
   Sokol Řepy Slavoj Suchdol 4:1
3.kolo - 23.9.2016 18:00
   TJ Sokol Bílá Hora FC Zličín 1:1
   FC Přední Kopanina Sokol Řepy 2:5
   Slavoj Suchdol FK Meteor Praha VIII B 2:10
   SK Chabry VOLNÉ :
   TJ Ruzyně SK Aritma C 15:1
4.kolo - 02.10.2016 09:00
    :
   Sokol Řepy FK Meteor Praha VIII B 2:11
   AFK Slivenec TJ Ruzyně 4:0
   SK Aritma C TJ Sokol Bílá Hora 1:9
   VOLNÉ Slavoj Suchdol :
   FC Zličín SK Chabry 0:12
   Sokol Řepy FK Meteor Praha VIII B 2:11
   AFK Slivenec TJ Ruzyně :
   SK Aritma C TJ Sokol Bílá Hora :
   VOLNÉ Slavoj Suchdol :
5.kolo - 09.10.2016 09:30
   Slavoj Suchdol FC Zličín 3:2
   TJ Sokol Bílá Hora AFK Slivenec 0:3
   SK Chabry SK Aritma C 5:2
   FK Meteor Praha VIII B VOLNÉ :
   TJ Ruzyně FC Přední Kopanina 2:3
6.kolo - 16.10.2016 09:00
   FC Zličín FK Meteor Praha VIII B 1:8
   AFK Slivenec SK Chabry 5:3
   SK Aritma C Slavoj Suchdol 2:4
   Sokol Řepy VOLNÉ :
   FC Přední Kopanina TJ Sokol Bílá Hora 5:2
7.kolo - 23.10.2016 15:30
   VOLNÉ FC Zličín :
   Slavoj Suchdol AFK Slivenec 5:1
   FK Meteor Praha VIII B SK Aritma C 6:1
   SK Chabry FC Přední Kopanina 2:4
   TJ Ruzyně Sokol Řepy 4:5
8.kolo - 30.10.2016 09:00
   Sokol Řepy FC Zličín 5:1
   AFK Slivenec FK Meteor Praha VIII B 5:1
   FC Přední Kopanina Slavoj Suchdol 9:2
   SK Aritma C VOLNÉ :
   TJ Ruzyně TJ Sokol Bílá Hora 2:0
9.kolo - 06.11.2016 14:00
   SK Aritma C FC Zličín 0:2
   TJ Sokol Bílá Hora Sokol Řepy 3:2
   FK Meteor Praha VIII B FC Přední Kopanina 6:3
   SK Chabry TJ Ruzyně 2:2
   VOLNÉ AFK Slivenec :
10.kolo - 12.11.2016 10:30
   AFK Slivenec FC Zličín 3:4
   SK Aritma C Sokol Řepy 5:7
   TJ Sokol Bílá Hora SK Chabry 2:3
   FC Přední Kopanina VOLNÉ :
   TJ Ruzyně Slavoj Suchdol 6:2
11.kolo - 20.11.2016 15:00
   FC Zličín FC Přední Kopanina 3:8
   FK Meteor Praha VIII B TJ Ruzyně 5:1
   Slavoj Suchdol TJ Sokol Bílá Hora 7:4
   SK Aritma C AFK Slivenec 1:3
   SK Chabry Sokol Řepy 1:1
13.kolo - 02.4.2017 13:00
   TJ Ruzyně FC Zličín 4:1
   FC Přední Kopanina AFK Slivenec 8:4
   Slavoj Suchdol Sokol Řepy 1:4
   SK Chabry FK Meteor Praha VIII B 2:7
14.kolo - 09.4.2017 16:30
   FC Zličín VOLNÉ :
   FK Meteor Praha VIII B TJ Sokol Bílá Hora 14:1
   Slavoj Suchdol SK Chabry 0:8
   Sokol Řepy AFK Slivenec 2:3
15.kolo - 23.4.2017 10:45
   FC Zličín TJ Sokol Bílá Hora 1:0
   FK Meteor Praha VIII B Slavoj Suchdol 19:1
   Sokol Řepy FC Přední Kopanina 2:5
   SK Aritma C TJ Ruzyně 3:5
16.kolo - 08.5.2017 15:00
   FC Zličín Slavoj Suchdol 3:2
   AFK Slivenec TJ Sokol Bílá Hora 2:1
   FC Přední Kopanina TJ Ruzyně 5:4
   SK Aritma C SK Chabry 3:8
17.kolo - 13.5.2017 14:30
   FK Meteor Praha VIII B FC Zličín 11:2
   TJ Sokol Bílá Hora FC Přední Kopanina 2:6
   Slavoj Suchdol SK Aritma C 7:2
   SK Chabry AFK Slivenec 5:1
18.kolo - 21.5.2017 00:00
   FC Zličín VOLNÉ :
   AFK Slivenec Slavoj Suchdol 5:4
   Sokol Řepy TJ Ruzyně 6:4
   FC Přední Kopanina SK Chabry 3:1
    :
   SK Aritma C FK Meteor Praha VIII B 1:11
19.kolo - 28.5.2017 13:00
   FC Zličín Sokol Řepy :
   TJ Sokol Bílá Hora TJ Ruzyně :
   Slavoj Suchdol FC Přední Kopanina :
   FK Meteor Praha VIII B AFK Slivenec :
20.kolo - 04.6.2017 15:00
   FC Zličín SK Aritma C :
   TJ Ruzyně SK Chabry :
   FC Přední Kopanina FK Meteor Praha VIII B :
   Sokol Řepy TJ Sokol Bílá Hora :
21.kolo - 10.6.2017 13:15
   FC Zličín AFK Slivenec :
   Slavoj Suchdol TJ Ruzyně :
   SK Chabry TJ Sokol Bílá Hora :
   Sokol Řepy SK Aritma C :
22.kolo - 18.6.2017 14:30
   FC Přední Kopanina FC Zličín :
   TJ Ruzyně FK Meteor Praha VIII B :
   TJ Sokol Bílá Hora Slavoj Suchdol :
   AFK Slivenec SK Aritma C :
   Sokol Řepy SK Chabry :