Rozlosování - 1.B třída skupina A

1.kolo - 27.8.2016 17:00
   Sokol Stodůlky Sokol Řepy 0:2
   Slavia Malešice SK Zbraslav B 2:0
   Loko Vltavín B FC Zličín 6:0
   Sokol Nebušice Aritma B 4:2
   FK Řeporyje - Praha 5 FC Miškovice 4:0
   FC Přední Kopanina B SK Satalice 2:0
   SK Střešovice 1911 B AFK Slavoj Podolí Praha B 3:2
2.kolo - 04.9.2016 17:00
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Stodůlky 4:0
   FC Přední Kopanina B Sokol Nebušice 2:3
   SK Satalice SK Zbraslav B 5:2
   FC Zličín Slavia Malešice 3:0
   Aritma B FK Řeporyje - Praha 5 4:1
   FC Miškovice SK Střešovice 1911 B 2:2
   Sokol Řepy Loko Vltavín B 3:2
3.kolo - 11.9.2016 17:00
   Slavia Malešice Sokol Řepy 3:2
   SK Zbraslav B FC Zličín 2:2
   Sokol Stodůlky FC Miškovice 3:3
   Sokol Nebušice SK Satalice 5:2
   FK Řeporyje - Praha 5 FC Přední Kopanina B 0:0
   SK Střešovice 1911 B Aritma B 4:0
   Loko Vltavín B AFK Slavoj Podolí Praha B 2:1
4.kolo - 17.9.2016 10:30
   Sokol Řepy SK Zbraslav B 4:2
   FC Miškovice Loko Vltavín B 2:4
   Aritma B Sokol Stodůlky 6:2
   Sokol Nebušice FK Řeporyje - Praha 5 4:1
   AFK Slavoj Podolí Praha B Slavia Malešice 4:1
   FC Přední Kopanina B SK Střešovice 1911 B 1:2
   SK Satalice FC Zličín 7:0
5.kolo - 24.9.2016 13:30
   FC Zličín Sokol Řepy 3:4
   Loko Vltavín B Aritma B 3:0
   Sokol Stodůlky FC Přední Kopanina B 2:1
   Slavia Malešice FC Miškovice 0:8
   SK Zbraslav B AFK Slavoj Podolí Praha B 1:1
   FK Řeporyje - Praha 5 SK Satalice 2:2
   SK Střešovice 1911 B Sokol Nebušice 2:4
6.kolo - 02.10.2016 16:30
   FC Přední Kopanina B Loko Vltavín B 2:4
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Zličín 3:2
   SK Satalice Sokol Řepy 1:0
   FC Miškovice SK Zbraslav B 3:6
   Aritma B Slavia Malešice 8:1
   FK Řeporyje - Praha 5 SK Střešovice 1911 B 3:1
   Sokol Nebušice Sokol Stodůlky 2:4
7.kolo - 08.10.2016 14:00
   Loko Vltavín B Sokol Nebušice 3:1
   SK Střešovice 1911 B SK Satalice 3:5
   Sokol Stodůlky FK Řeporyje - Praha 5 3:1
   Slavia Malešice FC Přední Kopanina B 1:4
   SK Zbraslav B Aritma B 0:2
   Sokol Řepy AFK Slavoj Podolí Praha B 0:2
   FC Zličín FC Miškovice 4:0
8.kolo - 16.10.2016 16:00
   SK Satalice AFK Slavoj Podolí Praha B 2:0
   FC Miškovice Sokol Řepy 1:0
   Aritma B FC Zličín 7:3
   SK Střešovice 1911 B Sokol Stodůlky 4:0
   FK Řeporyje - Praha 5 Loko Vltavín B 1:7
   Sokol Nebušice Slavia Malešice 2:1
   FC Přední Kopanina B SK Zbraslav B 0:1
9.kolo - 22.10.2016 15:30
   Slavia Malešice FK Řeporyje - Praha 5 7:2
   SK Zbraslav B Sokol Nebušice 1:2
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Miškovice 0:0
   Sokol Stodůlky SK Satalice 5:3
   Loko Vltavín B SK Střešovice 1911 B 3:2
   FC Zličín FC Přední Kopanina B 2:2
   Sokol Řepy Aritma B 2:1
10.kolo - 30.10.2016 15:00
   SK Satalice FC Miškovice 2:2
   SK Střešovice 1911 B Slavia Malešice 6:2
   Sokol Stodůlky Loko Vltavín B 1:1
   FC Přední Kopanina B Sokol Řepy 3:1
   Aritma B AFK Slavoj Podolí Praha B 6:2
   Sokol Nebušice FC Zličín 3:3
   FK Řeporyje - Praha 5 SK Zbraslav B 1:1
11.kolo - 05.11.2016 14:00
   Loko Vltavín B SK Satalice 1:1
   SK Zbraslav B SK Střešovice 1911 B 0:3
   AFK Slavoj Podolí Praha B FC Přední Kopanina B 0:2
   Slavia Malešice Sokol Stodůlky 5:2
   FC Zličín FK Řeporyje - Praha 5 5:2
   FC Miškovice Aritma B 4:4
   Sokol Řepy Sokol Nebušice 0:3
12.kolo - 12.11.2016 14:00
   Sokol Nebušice AFK Slavoj Podolí Praha B 2:1
   SK Střešovice 1911 B FC Zličín 1:2
   Loko Vltavín B Slavia Malešice 5:1
   Sokol Stodůlky SK Zbraslav B 2:2
   SK Satalice Aritma B 3:4
   FK Řeporyje - Praha 5 Sokol Řepy 1:1
   FC Přední Kopanina B FC Miškovice 4:1
13.kolo - 20.11.2016 13:30
   Slavia Malešice SK Satalice 2:2
   AFK Slavoj Podolí Praha B FK Řeporyje - Praha 5 2:2
   SK Střešovice 1911 B Sokol Řepy 2:2
   Loko Vltavín B SK Zbraslav B 7:2
   FC Zličín Sokol Stodůlky 2:1
   FC Miškovice Sokol Nebušice 5:3
   Aritma B FC Přední Kopanina B 7:1
14.kolo - 26.3.2017 15:00
   SK Satalice FC Přední Kopanina B 3:1
   AFK Slavoj Podolí Praha B SK Střešovice 1911 B 0:6
   FC Zličín Loko Vltavín B 5:2
   Sokol Řepy Sokol Stodůlky 1:4
   SK Zbraslav B Slavia Malešice 2:1
   Aritma B Sokol Nebušice 2:3
   FC Miškovice FK Řeporyje - Praha 5 1:0
15.kolo - 01.4.2017 14:00
   Loko Vltavín B Sokol Řepy 11:0
   FK Řeporyje - Praha 5 Aritma B 3:2
   SK Střešovice 1911 B FC Miškovice 11:1
   Sokol Nebušice FC Přední Kopanina B 2:1
   SK Zbraslav B SK Satalice 2:5
   Slavia Malešice FC Zličín 1:4
   Sokol Stodůlky AFK Slavoj Podolí Praha B 3:3
16.kolo - 08.4.2017 10:30
   Sokol Řepy Slavia Malešice 3:5
   Aritma B SK Střešovice 1911 B 4:1
   FC Miškovice Sokol Stodůlky 4:4
   FC Zličín SK Zbraslav B 1:1
   AFK Slavoj Podolí Praha B Loko Vltavín B 0:5
   FC Přední Kopanina B FK Řeporyje - Praha 5 2:1
   SK Satalice Sokol Nebušice 1:4
17.kolo - 14.4.2017 17:00
   Sokol Stodůlky Aritma B 2:2
   SK Zbraslav B Sokol Řepy 0:2
   Loko Vltavín B FC Miškovice 5:2
   FK Řeporyje - Praha 5 Sokol Nebušice 3:2
   Slavia Malešice AFK Slavoj Podolí Praha B 1:5
   FC Zličín SK Satalice 5:2
   SK Střešovice 1911 B FC Přední Kopanina B 0:1
18.kolo - 22.4.2017 10:30
   Sokol Řepy FC Zličín 4:1
   FC Miškovice Slavia Malešice 1:3
   Aritma B Loko Vltavín B 1:2
   Sokol Nebušice SK Střešovice 1911 B 3:2
   SK Satalice FK Řeporyje - Praha 5 3:2
   FC Přední Kopanina B Sokol Stodůlky 2:1
   AFK Slavoj Podolí Praha B SK Zbraslav B 2:0
19.kolo - 29.4.2017 10:30
   Sokol Řepy SK Satalice 5:2
   Loko Vltavín B FC Přední Kopanina B 4:0
   Sokol Stodůlky Sokol Nebušice 3:2
   SK Střešovice 1911 B FK Řeporyje - Praha 5 3:1
   Slavia Malešice Aritma B 2:3
   FC Zličín AFK Slavoj Podolí Praha B 2:6
   SK Zbraslav B FC Miškovice 9:1
20.kolo - 06.5.2017 10:45
   FC Miškovice FC Zličín 4:1
   Aritma B SK Zbraslav B 6:0
   Sokol Nebušice Loko Vltavín B 2:1
   FK Řeporyje - Praha 5 Sokol Stodůlky 3:1
   SK Satalice SK Střešovice 1911 B 1:0
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Řepy 2:1
   FC Přední Kopanina B Slavia Malešice 4:1
21.kolo - 13.5.2017 10:30
   Sokol Řepy FC Miškovice 1:2
   Loko Vltavín B FK Řeporyje - Praha 5 2:0
   Sokol Stodůlky SK Střešovice 1911 B 1:1
   Slavia Malešice Sokol Nebušice 4:0
   AFK Slavoj Podolí Praha B SK Satalice 6:2
   SK Zbraslav B FC Přední Kopanina B 3:2
   FC Zličín Aritma B 2:1
22.kolo - 20.5.2017 10:45
   FC Miškovice AFK Slavoj Podolí Praha B 4:2
   Aritma B Sokol Řepy 4:0
   Sokol Nebušice SK Zbraslav B 5:0
   FK Řeporyje - Praha 5 Slavia Malešice 2:5
   SK Střešovice 1911 B Loko Vltavín B 1:6
   SK Satalice Sokol Stodůlky 0:2
   FC Přední Kopanina B FC Zličín 7:2
23.kolo - 27.5.2017 10:30
   Sokol Řepy FC Přední Kopanina B :
   FC Miškovice SK Satalice :
   Loko Vltavín B Sokol Stodůlky :
   SK Zbraslav B FK Řeporyje - Praha 5 :
   Slavia Malešice SK Střešovice 1911 B :
   AFK Slavoj Podolí Praha B Aritma B :
   FC Zličín Sokol Nebušice :
24.kolo - 03.6.2017 10:30
   FK Řeporyje - Praha 5 FC Zličín :
   Aritma B FC Miškovice :
   SK Střešovice 1911 B SK Zbraslav B :
   SK Satalice Loko Vltavín B :
   Sokol Nebušice Sokol Řepy :
   Sokol Stodůlky Slavia Malešice :
   FC Přední Kopanina B AFK Slavoj Podolí Praha B :
25.kolo - 10.6.2017 10:30
   Sokol Řepy FK Řeporyje - Praha 5 :
   Aritma B SK Satalice :
   FC Miškovice FC Přední Kopanina B :
   Slavia Malešice Loko Vltavín B :
   FC Zličín SK Střešovice 1911 B :
   SK Zbraslav B Sokol Stodůlky :
   AFK Slavoj Podolí Praha B Sokol Nebušice :
26.kolo - 17.6.2017 10:30
   Sokol Řepy SK Střešovice 1911 B :
   FK Řeporyje - Praha 5 AFK Slavoj Podolí Praha B :
   Sokol Stodůlky FC Zličín :
   Sokol Nebušice FC Miškovice :
   FC Přední Kopanina B Aritma B :
   SK Satalice Slavia Malešice :
   SK Zbraslav B Loko Vltavín B :