Vstup do druhé půle nás opět připravil o body

S Admirou jsme odehráli dobrý první poločas, ale neproměnili jsme několik gólových příležitostí. V první minutě druhé půle přišel gól na 0:1, ze kterého jsme se už nevzpamatovali.

Ve čtvrtém kole jsme na domácím hřišti přivítali soupeře zvučného jména. Admira totiž v minulém ročníku působila v divizi a nyní má za úkol postoupit zpět. Vstup do utkání se nám povedl. Hráli jsme s Admirou vyrovnanou partii a navíc jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, které ovšem k brance nevedly. V největší šanci se po kolmé přihrávce ocitl Michal Šindelář, jehož křižná střela jen o kousek minula branku. Postupem času přebírala otěže Admira a začínala nás přehrávat. V několika situacích nás skvělými zákroky podržel brankář David Schopf, jindy se nám povedlo nebezbečí včas zažehnat. V prvním poločase nakonec žádná branka nepadla, přestože k ní měly oba celky vemli blízko. Zase a znovu. Úvod druhého poločasu = Jarmark marnosti. První minuta druhé půle a skóre se mění na 0:1. Po centru z přímého kopu se hlavou prosadili hosté. Naše obrana při této standardce neuvěřitelně zkoprněla a hráči Admiry volný prostor beze zbytku zužitkovali. První branka rozhodla o osudu utkání. Nedokázali jsme se z ní vzpamatovat a naše trápení ještě umocnil druhý gól. Za vápnem jsme nepokryli jednoho ze soupeřů a ten přesnou střelou k tyči upravil na 2:0. Od této doby jsme byli v křeči a nedokázali jsme si přesně přihrát. Za celý druhý poločas jsme si nevyrvořili jedinou gólovou příležitost a hosté průběh utkání kontrolovali. Chvíli před koncem ještě rozhodčí odpískal pokutový kop za „faul“ Honzy Koreše ve vápně. Neodvolený zákrok to rozhodně nebyl, ale rozhodčí jej na vzdálenost padesáti metrů viděl jako jednoznačnou desítku. Nicméně tato situace už nic neřešila, hosté upravili na 3:0 a odvezli si ze Zličína po zásluze všechny tři body. V příštím kole zavítáme na hřiště dalšího z aspirantů na vítězství v souteži, Horních Měcholup. Snad si konečně dokážeme pohlídat začátek druhé půle.