V zápase v Řepích jsme propadli ve druhém poločase !

V dalším zápase jsme v sousedském derby předehrávali na hřišti Sokola Řepy, který byl i náš soused v tabulce.

V dalším zápase jsme v sousedském derby předehrávali na hřišti Sokola Řepy, který byl  i náš soused v tabulce.

Začátek zápasu se nám povedl  velmi dobře a již v 1.minutě jsme měli šanci otevřít skóre zápasu, když šel sám na bránu domácích Derda, ale nedal ! I nadále jsme byli aktivní a měli rychlý přechod do otevřené obrany domácích. Další možnost ke skórovaní  jsme měli v 9.minutě, kdy se zcela sám řítil na domácího gólmana ( který své mužstvo několikrát skvěle podržel ) Hnízdil, ale ani on nedal ! I nadále jsme byli aktivnější, ale naše koncovka je žalostná, příležitosti jsme si vytvářeli, ale to zakončení … Změna skóre přišla ve 30.minutě, když po centru z pravé strany se míč odrazil k Matějovi Jirků a ten odražený balón vrátil za záda bezmocného brankáře domácích 0:1.

Bohužel druhý poločas jsme odehráli tragicky a co jsme si řekli o přestávce, tak zůstalo jen u slov. Domácím jsme přenechali střed hřiště, naše záloha přestala hrát kombinačně a zbytečně ztrácela míče, čímž jsme domácím umožnili si vytvářet šance. V 55.minutě jsme zbytečně faulovali před naším vápnem. Domácí sice situaci nezahráli dobře, ale i přesto míč skončil v naší brance 1:1. Obdržená branka nás ještě víc ,,srazila“ a kupili jsme chybu za chybou. V 60 min. přišla další ztráta ve středu hřiště, kterou domácí mužstvo již potrestalo 2:1. Náš bezkrevný výkon pokračoval a ještě jednou jsme inkasovali v poslední minutě, kdy domácí podnikli rychlý brejk do otevřené obrany a upravili na konečných 3:1. Naše mužstvo bylo v tomto zápase jako den a noc. Velice dobrý výkon v prvním poločase a přímo tragický bezkrevný výkon v druhém poločase, který znamenal naší další zaslouženou porážku ……………

1. A třída skupina B, 8. kolo, středa 02.10.2013, 16:30

Sokol Řepy 3:1 FC Zličín