Start do zimního turnaje s vysokým vítězstvím

První zápas v přípravě na jarní část sezony jsme absolvovali na zimním turnaji Aritmy. Čekal nás účastník 1.A třídy SK Střešovice. Trenér Drahokoupil dal příležitost 15 hráčům.

Začátek zápasu byl oboustranně plný nepřesností a dlouhé minu ty se na hřišti nic zajímavého nedělo. Až v 19 minutě poprvé vystřelilo na branku May, ale mířil nad branku.  Přišla 28.minuta, když se v rohu hřiště dostal k míči Michal Šindelář, bez dlouhého přemýšlení jej poslal z velkého úhlu před branku. Brankář Střešovic Šilhavý už jen sledoval,  jak mu na zadní tyči zapadl do sítě. Za pět  minut vypálil levačkou Ivan Merta a jen těsně minul.  Ve 38.minutě Roubíček fauloval na hranici vápna pronikajícího Kopala a soupeř měl výhodu přímého kopu. Naštěstí z ní nic nevytěžil. Pět minut před  přestávkou postupoval May sám proti stoperovi Vaculovi, ale neprošel přes něj. Ve 43.minutě mohlo být vyrovnáno. Střešovice rozehrály přímý kop a před Schopfem byli rázem dva volní hráči. Míč ale skončilo těsně mimo naší branku.

Po přestávce přišli na hřiště čtyři nové tváře a naše  aktivita se hodně zvedla. Střídající Redžič svůj první sólový nájezd gólově nezakončil, ale v 50.minutě po hezké přihrávce Mlejnka už ale zvýšil na 2:0. Po několika minutách se dostal sám před brankáře Střešovic mladší z bratrů Šindelářů Honza, ale tvrdou ranou jen zatřásl břevnem.  V 68.minutě se na pravé straně uvolnil Valoušek, jeho centr přiklepl  J. Šindelář Mayovi, ten se elegantně zbavil obránce a zakončil s přehledem k tyči.  Další gól mohl přidat Valoušek, ale svůj únik zakončil nepřesnou střelou.  Definitivní podobu výsledku dal v poslední minutě Redžič, který zblízka doklepl míč do sítě po akci Merty.

FC Zličín – SK Střešovice 4:0 (1:0)

Branky: 50. a 90. Redžič, 28. M. Šindelář, 68. May  Rozhodčí: Burda – Wimmer, Vlček Diváků: 20

Sestava FC Zličín: Schopf (46. Zajíček) - Šimonovský (46. Mlejnek), Adam, Moudrý, M. Šindelář (46. J. Šindelář) - Valoušek, Žák, Roubíček (46. Redžič), Aliapulios -  May, Merta. Trenér Daniel Drahokoupil.

Další výsledky turnaje

skupina A - hř.Aritma
Aritma - Dukla B 1:0 (0:0) branka: Bogár
FC Tempo - Motorlet dor. 3:2 (0:0) branky: Jakub Hurka, Beneš, Subič – Balcárek 2