Stará garda po roce v Prčicích

V sobotu 23.9.2017 odehrála stará garda již tradiční zápas proti domácímu mužstvu Sokola Sedlec-Prčice.

Sokol Sedlec-Prčice – FC Zličín 4:3 (1:0)

Chtěli jsme odčinit loňský výpadek a ostudnou prohru, ale i přes trvalou převahu jsme nedokázali využít žádnou z mnoha vyložených šancí. Domácí, kteří se dvacet minut nedostali na naši polovinu hřiště, udeřili těsně před půlí po krásné kombinační akci.

Druhou půli jsme začali špatně a záhy to bylo 0:2. Pak jsme přece jen začali víc hrát a po brankách Douchy, Rozkovce a Chrže vyrovnali na 3:3 a do konce zápasu byli lepší.

V době, kdy časomíra signalizovala konec zápasu a všichni byli spokojeni s remízou,  někteří hráči si už dokonce měnili dresy, vzal osud zápasu do svých rukou náš rozhodčí Vašek Pechr, který řídil až druhý poločas. Rozhodl se i přes přání všech diváků, aby už zápas ukončil, že se bude hrát tak dlouho, dokud nepadne gól. Netrvalo to naštěstí dlouho, ale bohužel pro nás jsme zkazili naši rozehrávku a po nedorozumění naší obrany domácí vstřelili vítězný gól. A tak jsme znova prohráli.

Křivda nás brzo opustila při výborném Staropramenu a občerstvení v hospodě Na Františku. Ale stejně asi víc chutnalo domácím, kterých se tam sešlo letos nebývale mnoho. A tak to musíme zkusit za rok znovu.