S Duklou JM jsme na body nedosáhli.

V 5.kole Pražského přeboru mladšího dorostu jsme přivítali na našem hřišti mužstvo Dukly Jižní město.

Díky dobrým klimatickým podmínkám jsme zápas mohli odehrát ještě na travnatém hřišti a úrovni zápasu to určitě prospělo. Na rozdíl od předešlých zápasů, se nám začátek zápasu povedl a po brejku z druhé minuty, kdy jsme šli dva na jednoho, ale střela byla zablokována. Druhá naše šance už ale byla využita. Tseber dobrým pohybem dostal pod tlak hostujícího stopera, který udělal chybu a v brejku podél vybíhajícího brankáře otevřel skóre zápasu 1:0. Po vedoucí brance se hra postupně vyrovnávala, ale šance na obou stranách zůstaly nevyužity. Naše další velká příležitost přišla ve 27.min., kdy šel  Adamička v brejku sám na brankáře, ale jeho střela šla vedle ! Poslední desetiminutovku v prvním poločase jsme ale bohužel vůbec nezvládli. Ve 30.min.hosté zahrávají rohový kop a nikým nekrytý hráč hostí vyrovnává na 1:1. Ještě hůř bylo ve 35.min, .kdy po našem nedůrazu ve vápně se hosté ujímají vedení 2:1 střelou k tyči. Pak jsme ještě přežili dvě velice slibné šance hostujícího mužstva, které ale naštěstí zůstaly nevyužity !

Druhý poločas se opět hrál od úvodu ve vysokém tempu a obě mužstva měla několik solidních příležitostí, které ale zůstaly nevyužity. Změna skóre nastala v 61.min., kdy se hosté dostali do našeho vápna a střelou na přední tyč ( signalizovaný ofsajd pan rozhodčí neviděl … !) zvýšili na 3:1. Paradoxně tato branka nás nepoložila a opět jsme si vytvořili několik velice dobrých šancí, které měl Adamička 2x, Tseber a Šída. Bohužel ani jedna šance již změnu skóre nepřinesla a tak si Dukla odváží všechny tři body…

Pražský přebor, 5. kolo, neděle 08.10.2017, 14:00

FC Zličín 1:3 FK Dukla JM

Branky 9. Tseber - 30.Verbík, 35.Jirásek, 60.Bobok.
FC Zličín Budský - Bartoška, Berky, Žídek, Votava, Vinš, Šída, Holler, Adamička, Karták, Tseber