Roli favorita jsme nesplnili, výsledkem je pouze bod

Do utkání jsme vstupovali v roli favorita a ještě s výhodou domácího hřiště. Aritma však překvapila svou touhou po vítězství, ale gólovou šanci si nedokázala vybojovat. Gól dali ze 40 metrů a Kouba nebyl připraven. V závěru utkání jsme projevili touhu po remíze a zabojovali jsme. Výsledkem je jen vydřená remíza.

Utkání jsme začali lépe my, když v 8. minutě získal Tichý míč na levé straně, obešel asi 4 hráče hostí a míč po zemi nacentroval před branku, kde ve skluzu Cvetkovski nebyl schopný dopravit míč do sítě. V průběhu utkání se hrálo nahoru dolu, ale převážně se hra odehrávala v půlce hřiště. Kombinace nám nevycházeli, častým ztrácením míče využívali hosté a dostávali se jak nůž máslem do našeho vápna, kde nebyli schopni zakončit. Ve 25. minutě na levé straně záskal míč pro Šindeláře Tichý, Šindelář si obešel pravého beka a šel na branku, ale místo přihrávky volil střelu, ale ta bohužel nebyla úspěšná. Ve 27. minutě se ocitá Portych v souboji s brankářem, ale brankář byl však úspěšnější a Portych ztrácí míč. Ve 37. minutě Nožička střílí z velkého vápna, střela určitě šla do branky, ale byla sražena, z vzniklé dorážky Cvetkovski střílí nad branku. Ve 42. minutě přišla na řadu první velká šance utkání. Hostí rozhrávali volný přímý kop z pravé strany, vystřelili přímo na branku, ale tuto střelu Kouba chytl a z následujícího protiútoku jsme vybojovali rohový kop. Z rozehraného rohového kopu hlavičkoval Maxmilián doprostřed branky, kde chytá golman hostů. Poločas 0:0.

V šatně jsme se snažili povzbudit, trochu se zkritizovat, to však ale nepomohlo. V 50. minutě po levé straně D. Černý centroval od rohového praporku na Maxmiliána, který šikovně vystřelil do protipohybu brankáře, ale i mimo branku. V 51. minutě Šindelář po levé straně vystřelil slabě do golmana. V 65. minutě Šindelář se dostal po levé straně do vápna, centroval před branku, Nožička však ve skluzu pouze do tyčky! Trestuhodné, nevyužít tuto šanci. V 68. minutě přichází první gólová šance hostů. Po rozehrané standardce se dostal míč na půlku hřiště, kde si převzal míč Šrogl a vystřelil ze 40 metrů na branku do šibenice. Kouba fatálně sklamal a už podruhé v sezoně dostává gól z půlky. 0:1. V 85. minutě se nám podařilo vyrovnat, kdy Urban nastoupil místo D. Černého a dostal se k míči po rozehraném rohovém kopu. Vystřelil na branku, nastřelil pouze hráře a Reitermann měl dobrý postřeh a míč kopl pod víko branky. 1:1. V závěru jsme hráli pouze na dva obránce. V 88. minutě Pavel Cvetkovski centroval z pádu z pravé strany, obránce Aritmy si tento centr kopl na vlastní branku, ale brankář svého spoluhráče podržel a zbavil ho případného zesměšnění. Zápas tedy skončil remízou 1:1.

Historické okénko:

V minulé sezóně jsme dosáhli historicky nejvyššího zisku bodů za celou sezónu. Bylo jich 36. Nyní v tomto ročníku máme bodů 39 a rekord můžeme stále zvyšovat. Na to, abychom udělali co nejvyšší počet bodů máme ještě před sebou 6 zápasů. Přijďte nás dále podpořit. My Vám na oplátku můžeme slíbit, že podáme nejlepší výkon. Děkujeme!

Fincentrum přebor dorostu, 20. kolo, neděle 08.5.2011, 17:00

FC Zličín 1:1 SK Aritma Praha