Prohra s konkurentem v tabulce

Prohráli jsme zápas, ve kterém jsme vedli 2:0

Do zápasu proti týmu Bráníka jsme vstupovali s nadějí na úspěch, ale s dost improvizovanou sestavou. Dva hráči základní sestavy přijeli ze zápasu mladšího dorostu a dva hráči přišli po nemoci. Začátek utkání byl v naší režii a rychle jsme se dostali do vedení 2:0, po gólech Dana Portycha a Jana Poláka, ale to bylo z naší strany vše. Vedením jsme se nechali ukolébat a iniciativu přenechali soupeři, který nás ještě do poločasu vytrestal a dvěma góly se vrátil do zápasu. Po poločase už docházeli síly jak mladším dorostencům, tak navrátilcům po nemoci. Soupeř tak využil svou šanci a zápas otočil na konečných 2:3. Bohužel jsme tím ztratili jasně vyhraný zápas a soupeř se dostal v tabulce před nás.