Přestřelka na PSK Union byla hezká

Zápas začal hrozným způsobem pro nás. Začali jsme hrát laxně a spousta nepřesných přihrávek končila na kopačkách soupeřů. Od 10. minuty jsme se vzpamatovali a začali jsme určovat hru my! Krásné přihrávky z naší strany byly jak při tréninkovém cvičení jako když si dáváme trojúhelníčky určené trenérem.

Zápas začal hrozným způsobem pro nás. Začali jsme hrát laxně a spousta nepřesných přihrávek končila na kopačkách soupeřů. Od 10. minuty jsme se vzpamatovali a  začali jsme určovat hru my! Krásné přihrávky z naší strany byly jak při tréninkovém cvičení jako když si dáváme trojúhelníčky určené trenérem.

Po jedné hezké akci Luboše Kučery si vybojoval míč na velkém vápně a levou nohou vystřelil pomalou střelou k tyči, ale nezkušený brankář měl s tímto míčem problém a padlo to do branky stav 1:0. Tímto gólem se rozproudila přestřelka a začali jsme dávat góly jako po másle. Po levé straně si řekl o míč Martin Vlček a střelou pod břevno brankář nevyskočil a padl gól stav 2:0. Po této nádherné střele pod břevno padly ještě dva góly do sítě soupeře a góly dával Luboš Kučera a Jakub Drdlíček stav 4:0. Druhý poločas nebyl moc atraktivní, protože jsme začali střídat hráče z lavičky a posily z mladších žáků a tímto se prostor ve středu hřiště zhustil. Nebylo moc přihrávek, protože bylo vidět, že si každý chce dát gól a začali jsme to drbat. Hráč soupeře s číslem 7 byl velmi agresivní a sám se divím, že nedostal ani žlutou kartu. Zajížděl do nohou hádal se s hráči a jeho agresivita byla až nepřípustná. Ostatní hráči soupeře byli také agresivní, ale ne moc. Po dvou rozích kopané Jakubem Drdlíčkem Tomáš Urban byl úplně volný ve velkém vápně a hlavou dal dva góly stav 6:0. Další gól Petra Novosada z mladších hráčů byl po odraženém míči, kdy brankář úplně nesmyslně vyrazil míč před sebe stav 7:0. Hezké poslední dva góly padly Lubošem Kučerou a Jakubem Drdlíčkem střelou pod břevna stav 9:0. Po výjezdu z naší půle Tomáše Urbana ztratil míč na velkém vápně soupeře a hráč s číslem 7 a s jeho třemi spoluhráči udělali protiútok a dva naši obránci nestačili na tento protiútok a dostali jsme jediný gól soupeře stav 9:1.

FC Zličín: Smutný – Landa, Urban, Tlustý (Dvořáček), Pacoň (Vous) – Kastner, Krautstengel, Kučera, Vlček (Píša) – Drdlíček, Žaba (Novosad)

Góly: Kučera – 3, Urban – 2, Drdlíček – 2, Vlček, Novosad