Neděle patřila žákovským oslavám !

Nedělní odpoledne se Zličínský pažit stal dějištěm oslav postupů v žákovských kategorii.

Nejdříve svůj zápas rozehráli mladší žáci. Ti nastoupili proti druhému celku soutěže, SK Modřany. Nemohlo to být tedy rozehráno lépe, než v přímém souboji o postup. Fotbalová matematika hovořila jasně – minimálně remíza v tomto zápase, by znamenala postup. Kluci neponechali nic náhodě a od první minuty i díky vydatné divácké podpoře se do soupeře ,,zakousli“ . Poločasové vedení 4:1 udalo směr ke konečnému vítězství 8:4 . Po závěrečném hvizdu mohly tedy vypuknout první postupové oslavy …

V dalším zápase nastoupili starší žáci, kterým se do cesty postavil soupeř z Bílé Hory. Již před zápasem bylo o našem postupu rozhodnuto, a tak bylo jen otázkou, na jakém čísle se zastaví počet vstřelených branek.  Po vlažnějším prvním poločase za to  kluci ,,vzali“ a počet vstřelených branek se zastavil na čísle devět … Po závěrečném hvizdu proběhly mohutné oslavy postupu, kdy nechyběly ani obarvené hlavy, šampáňo ( dětské J ) nebo konfety a nezbytné „We are the champions …“

Všem hráčům a trenérům patří velké poděkování za skvělou reprezentaci našeho klubu v právě skončeném soutěžním ročníku!

Soutěžní ročník se nám nezadržitelně blíží ke konci. Domácí program je následující :

Ve středu od 18h předehrává svůj poslední zápas naše B mužstvo, které hostí Olympii Radotín B.

V pátek, také od 18h starší dorost hostí mužstvo SK Motorlet B

V sobotu, v tradičním čase nastoupí naše A mužstvo proti zachraňující se SK Hostivař

V neděli tradiční turnaj mladších žáků – o pohár starostky MČ Zličín od 9 h. za účasti 12 mužstev.