Na úvod přípravy remíza

V první přípravném zápase jsme narazili na tým z Rokycan, který se připravuje na druhou sezonu v divizi.

Prvních deset minut nenabídlo pěkný fotbal. Hra byla plná zkažených přihrávek, zbytečných odkopů a neuspořádaná. Hosté však více drželi míč a z toho rezultovala i první šance, prostrčení mezi obránci a Zajíček míč sebral z kopaček útočníkovi těsně před zakončením. Ve 30. minutě Šourek nedosáhl na dlouhou přihrávku a útočník Rokycan doslova sestřelil svým pokusem Zajíčka. Po chvilkovém ošetření našeho otřeseného brankaře se pokračovalo ve hře. Nejvážnější příležitostí v první půli byla střela Kuchlera po rohu, ta však mířila o nějaký ten metřík vedle Rokycanské svatyně. Ve 40. minutě ještě stačil Zajíček tvrdou střelu k tyči vyrazit na roh. Ale ve 43. minutě byl překonán střelou zpoza vápna.

Do druhé půle oba týmy prostřídali a nám se začalo více dařit kombinovat. V 50. minutě hosté sice se dostali za obranu, ale Rosendorf, stejně jako Zajíček v první půli, sebral míč útočníkovi hostí z kopačky. Pak jsme se začali osmělovat i mi. Na Jíchův centr si naběhl procházka, ale nedokázal míč trefit přesně. V 64. minutě bylo vyrovnáno, Hájek dlouhým pasem našel Jíchu, ten sklepl Šatnému, který se vyhnul jednomu z obránců a levačkou napálil míč do šibenice Rokycanské branky. Dále jsme byli aktivní a do vápna hostů létali centry, avšak bez využití. V 75. minutě odcentroval Jícha, Procházka na zadní tyči sklepl Žákovi na penaltu a ten levačkou otočil skóre v náš prospěch, 2:1. V 79. minutě se hosté dostali ke střele z vápna, Rosendorf tvrdý pokus vyrazil a Hájek míč odkopl na rohový kop. V 83. minutě mohl May navýšit skóre, ale z malého vápna netrefil branku a jeho pokus šel na rohový praporek. V 87. minutě bylo vyrovnáno, hosté měli výhodu standartní situace, míč zakroutili do vápna, žádný z hráčů míč netečoval a Rosendorf už na míč nedosáhl a ten skončil na zadní tyči v brance, 2:2.

Sestava: Zajíček (46. Rosendorf) – Šatný, Hájek „K“, Šourek, Šindelář J. (33. Procházka) – Kuchler (46. Portych) – Valoušek (46. Pavel), Žák, Maxmilián – May, Zelený (46. Jícha)