Mladší žáci postupují do Pražské přeboru !

V sobotu ráno byl korunován další skvělý úspěch, Zličínkých mládežnických mužstev v letošní sezoně. Po postupu mladšího dorostu se to podařilo i mladším žákům A.

Mužstvo mělo před sebou hodně těžký úkol. Ve dvou domácích zápasech, kdy hostili druhý a třetí celek tabulky potřebovalo vybojovat čtyři body. Po vítezství nad ABC Braníkem B v minulém kole hostili tentokrát Vokovickou Aritmu. A stejně jako v minulém kole odehráli velice těžké utkání. Hosté se ujali vedení domácím se podařilo vyrovnat Chábem a ještě do poločasu přetáhnout vedení na svojí stranu, když se trefil Vajdl. Aritma, to ale nevzdala a ve druhém poločase se díky dvěma trefám dostala do vedení. Důležitý moment nastal v 66.mim.kdy byl ve vápně faulován Vajdl a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Cháb 3:3. Tímto výsledkem i zápas skončil a mohly vypuknout postupové oslavy. Je potřeba celému teamu pogratulovat k tomuto skvělému výsledku se kterým nikdo před začátkem sezóny nepočítal – GRATULUJEME !