Garda se v Prčicích i gólově bavila !

V sobotu 30.9.2023 po obědě vyrazila SG i s doprovodem po delší odmlce na tradiční zápasový duel do Prčic.

Sokol Sedlec-Prčice – FC Zličín 2:8 (2:3)

Po delší době naše stará garda opět vyrazila na tradiční výjezd do Prčic. Domácím jsme z minulých utkání měli co vracet a to se nám skutečně povedlo. Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy vedli 2:0. Poločas skončil 3:2 pro naše barvy, ale kdyby soupeř proměnil své šance, mohl klidně vést o 3 góly. V druhém poločasu se probudil Václav Pechr mladší a 4 přesnými zásahy zápas rozhodl. O góly se postarali Petr Mocek, Jan Pružina, Marek Böhm, Roman Krincvaj, každý po jednom gólu a již zmiňovaný čtyř-gólový Václav Pechr mladší. Škoda jen neproměněné penalty Romana Krincvaje.

Radost z výsledku i výkonu jsme oslavili při tradičním posezení v hospodě Na Františku. Je jasné, že domácí se na příští rok dobře připraví a nám nezbývá nic jiného než věřit, že za rok ten fotbal bude z naší strany stejný – vítězný a my budeme moci opět na závěr předvést klasickou děkovačku našim fanouškům, kterým tímto děkujeme za podporu.