Další zbytečná prohra na domácím hřišti

Na pondělní zápas jsme byli připraveni, ale bohužel však nedostatečně. I přesto, že jsme s Juniorem hráli na podzim 1:1, věděli jsme, že je nesmíme podcenit a musíme bojovat až do úplného konce. To jsme neudělali a už třetí zápas nemáme ani jeden bod.

Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně. Kombinovali jsme na půlce hostí, ale bezvýsledně. Už ve 4. minutě si hráč Juniora srazil míč do vlastní sítě, ale rozhodčí odpískal údajný faul Cvetkovského. V 16. minutě se uvolnil Tichý a v pádu zakončoval po zemi z velkého vápna vedle pravé tyče branky. V 19. minutě se domácí obrana dopustila chyby a Rajnoch mohl po zemi z velkého vápna vystřelit, ale pouze těsně vedle levé tyče. Ve 21. minutě přichází první gólový moment. Po rozehrání volného přímého kopu na branku hostí dopadl balon na hlavu Cvetkovského a ten s přehledem poslal míč za sebe, kde byl brankář Kratochvíl, který nesmyslně vyběhl 1:0. Ve 30. minutě se seběhly dvě velké šance hostí, kdy Haetchi získal balon po záváhaní naší zálohy. Haetchi vystřelil však nad branku a v té samé minutě střílel mimo i jeho spoluhráč Vejvoda. Ve 33. minutě Jicha ve středu zálohy zaváhal a nechal projít Vejvodu, který střílí z 25 metrů, ale Kouba vyráží na rohový kop. Rohový kop rozehrával Vrána, který stočil balon do vzdálenější šibenice a Kouba vůbec nezareagoval 1:1. Ve 34. minutě znova střílí na bránu Vejvoda, ale nepřesně. Jsme pod tlakem. Ve 37. minutě další roh hostí, který odrazil hlavou Reitermann do bezpečí, ale ne na dlouho. Míč se po kombinaci ihned dostává zpět do pokutového území a Hovorka byl zfaulován Jíchou. Z následné penalty, kterou zrahrával Hovorka padl gól 1:2. Ve 40. minutě jsme zase ohrozili branku hostí ale Maxmilián netrefuje branku a z následného protiútoku střílel lobem na naši branku Blaho, ale ani tento pokus nebyl úspěšný. Ve 41. minutě zase propadla obrana domácích a nechala projít Vejvodu, který se tentokrát nemýlil a zvyšuje na 1:3.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s velkým rozdílem ve výsledku, ale v poměru na chybovost obou týmů a šancí nebylo nic ztraceno. V 54. minutě Nožička centroval do vápna, ale hosté jej odrazlili na rohový kop. Následný rohový kop rozehrával Maxmilián, ale z rohu nic velkého nebylo. Pouze hlava nad branku. V 56. minutě se uvolnil Tichý a ten střílel znova neúspěšně na branku hostí, míč byl odražen na rohový kop. Rohehraný rohový kop Maxmiliánem, byl zase zmařen. v 59. minutě přihrává Nožička za obranu Tichému, ten byl sám před brankářem, ale zase střílel nad. V 63. minutě byl aut po levé straně, Jícha centroval před bránu, kde byl sám Nožička, ale míří pouze mimo branku. V 66. minutě Smolík střílí po rozehraném rohu na naši branku a nemýlil se 1:4. V 68. minutě levá strana úplně volná a Hovorka střílí asi po 20 metrech sprintu, Kouba vyrazil na roh. Z rohu pak byl závar před bránou a hostující hráč byl zfaulován z bezprostředné blízkostí vápna. Volný přímý kop rozhrával Vejvoda, ale zase nepřesně. V 74. minutě rychlí brejk domácích. Míč vyvezl Nožička, kterého zkosili ve velkém vápně. Penalta. Penaltu rozehrával Reitermann, ale pouze nastřelil brankáře. Odražený míč skončil u Nožičky, kterého znova ve vápně zkosili. Další penalta. Tu pak rozehrával Nožička. Ten úspěšně zakončil 2:4. Ve zbylích minutách se už jen střídalo a hra byla rozkouskována do několika odpočinkových minut.

Fincentrum přebor dorostu, 18. kolo, pondělí 25.4.2011, 17:00

FC Zličín 2:4 Junior Praha B