Ani velké horko nás nezastavilo

V neděli 8.6.2014 jsme nastoupili k poslednímu domácímu zápasu proti ,,Béčku“ Aritmy.

I přes extrémně horké počasí se nám zápas vydařil a zápas jsme odehráli ve vysokém tempu. Vstup do zápasu nám vyšel a již ve 3.min.se po úniku z levé strany prosadil Derda 1:0, který nastoupil na postu ofenzivního záložníka, místo nemocného kapitána Jíry. V 11. min. pronikl po levém křídle až do vápna Baláž, ale jeho střela šla vedle. V dalším průběhu hry se hrálo převážně od vápna k vápnu. Za zmínku stojí 27.min. ,kdy povedená střela Peška šla těsně nad. Hned za minutu na to pronikl po pravé straně Jirka a jeho přesný centr Derda hlavičkoval těsně nad branku. Před poločasem jsme zahrávali rohový kop, ale následný závar před hostující brankou gólem neskončil.

I vstup do druhého poločasu nám vyšel. Hned ve 39.min byl důrazný Baláž, kterému se podařilo při zdlouhavé rozehrávce hostujícího brankáře míč  vypíchnout a pak již neměl problém zavěsit do prázdné branky 2:0. Dvoubrankové vedení přineslo na naše kopačky uklidnění a bylo k vidění několik pohledných akcí, které brankou ale neskončily. A tak poslední branka celého zápasu padla v 64.min. To se po rohu a následném odhlavičkovaném balónu trefil pěkně Kliment, jehož střela z pozavápna skončila v levém růžku hostujícího gólmana. Tímto výsledkem zápas skončil a v posledním zápase této sezóny nás čeká sousedské derby ve Stodůlkách.

1. A třída skupina B, 21. kolo, neděle 08.6.2014, 15:00

FC Zličín 3:0 SK Aritma Praha B