Žižkovští mladíci si vyšlápli na Zličín

Hosté přijeli s týmem mladíků a dvěma hráči s ligovými zkušenostmi. Byli lepší, lépe kontrolovali míč, přesto jediný gól vstřelili po chybě brankaře Zajíčka, který jim jinak likvidoval jednu šanci za druhou.

Prvních 15 minut se moc zajímavého na hřišti neudálo, snad kromě situace z 5. minuty kdy rozhodčí Stránský a asistent Hlavnička přehlédli úmyslný úder Chlumeckého do obličeje Kuchlera. Důkazem toho, že si to Kuchler nevymyslel byl obličej plný krve (ve videozáznamu je tento moment zřetelně vidět). Pro příště by rozhodčí mohli místo mnohdy zbytečného sledování barvy legín pod kraťasy (jestli ladí barvy) sledovat hru na hřišti a trestat tyto záludné fauly. V 16. minutě se na hřišti udála první fotbalová akce Merta přihrál Zmeškalovi, ten nacentroval do vápna, kde si ošetřený Kuchler naběhl, zpracoval míč a tvrdě vypálil. Bartalský však stihl včas zmenšit střelecký úhel a míč chytil, ovšem po tvrdé ráně se dlouho zvedal. V 19. minutě poprvé zahrozili hosté, Lechner však pálil nad. V 22. minutě si Merta naskočil na Zmeškalův roh a mířil těsně nad. V 26. minutě se uvolnil Doležel, ale Zajíček jeho ránu chytil. V 27. minutě si Zajíček připsal další dobrý zákrok, když střelu Valenty reflexivně vyrazil na roh. V 32. minutě však Zajíček osudově chyboval, po malé domů míč netrefil ideálně a v souboji s Doležel byl pozdě, 0:1. V 37. minutě se sám před Zajíčkem objevil Valenta, ale ve 100% příležitosti hlavou netrefil.

Začátek druhé půle se podobal i té první, žádná šance a opatrná hra. V 65. minutě prošel Goldmann 2 hráče po levé straně a přihrál Zmeškalovi, ten však míč pořádně netrefil a obrana ho zblokovala. V 66. minutě unikl Doležel, ale Zajíček nadvakrát s pomocí Hájka požár uhasil. V 68. minutě nasadil Šindelář jesličky Chlumeckému, ale Zmeškal z dobré přihrávky neprostřelil obranný val. V 74. minutě pálil Vytlačil vedle a za 3. minuty po rozehraném trestném kopu nad. V 90. minutě se opět řítil sám Doležel na Zajíčka, ten ho vychytal, míč se ale dostal k žižkovským, ale centr Doležel hlavou trefil jen do tyče. V 90. minutě mohl Šourek vyrovnat, dostal se po rohu k hlavičce, ale obrana ji zblokovala na roh.