Výbuch v druhém poločase

K dalšímu přípravnému utkání, které se odehrálo v sobotu 12.12. jsme si pozvali vedoucí tým, 1.A třídy, mladíky z Tempa.

K dalšímu přípravnému utkání, které se odehrálo v sobotu 12.12. jsme si pozvali vedoucí tým, 1.A třídy, mladíky z Tempa.

Na utkání jsme se těšili a věřili, že potvrdíme dobrý výsledek z minulého týdnu, ale hlavně, že předvedeme dobrý fotbal. Bohužel, snad jen v prvním poločase jsme v něj mohli doufat. I když po poločase prohráváme, netušíme, že to hlavní teprve přijde. Rozdílem třídy prohráváme utkání a nikdo nevěří, co se to stalo. Soupeř nás jasně přehrál, byl rychlejší, přesněji kombinoval, ve hře jedna na jedna nás neskutečně převyšoval. Nezbylo mi nic, než soupeři pogratulovat. Po utkání jsme zůstali v kabině s hráči, trochu déle. Každý si k tomu něco řekl. Věřím, že jak zápas, tak rozbor po něm, nás poučí. Nesmí, ale zůstat jen u řečí. Vše začíná tréninkem, kabinou, partou a pak to vše předvést a prodat na hřišti. Pak je šance, že už takový zápas dlouho nesehrajeme… řekl k utkání trenér Vašut.

FC Zličín : FC Tempo 2:7 ( 0:1 ). Branky FC : Šindelář a Stýblo.

Zápas odehráli : Schopf, Danko – Ibraimi, Horák, Billy, Hájek, Stýblo, Šibrava, Vagner, Žák, Kohout, Krpata, Šlajchrt, Jíra, Šindelář, Karták,