V RADOTÍNĚ BEZ BODU

Zápas na Radotíně právě začal a už nás soupeř dostal pod tlak.Zápas velice zdramatizoval špatný, podle všeho opilý rozhodčí, který byl příčinnou spousty hádek

Zápas na Radotíně právě začal a už nás soupeř dostal pod tlak.Zápas velice  zdramatizoval špatný, podle všeho opilý rozhodčí, který byl příčinnou  spousty hádek

Asi není potřeba psát nějaké rozsáhlé komentáře k zápasu, proto to popíšu velice stručně.První půli jsme se skoro nedostali k míči. Hráči Radotína stále tlačili a měli jsme obrovské štěstí, že jsme po první půli neprohrávali. Mohli jsme prohrávat až o několik gólů, nesčetněkrát se soupeř dostal až před našeho gólmana jako jeden na jednoho a vždy buď přetáhl svůj lob, nebo gólman zakončení zneškodnil. Na konci první půle jsme ještě měli nějaké menší šance  dostat se k Radotínskému gólmanovi, ale šance jsme nevyužili.

V druhé půli byla hra již více otevřená. Asi po 15 minutách nám soupeř, po zaváhání obrany a hlavně nedůrazné defenzivní zálohy, vstřelil první gól. Potom se dostal k obrovské šanci Zličín, kdy Fuksa zatáhl míč po kraji  hřiště a nacentroval po zemi před bránu, ovšem Svobodovi, zakončujícímu do  prázdné brány, se připletl mezi něj a bránu kanonýr Bous a tak šel míč těsně  nad branku. Stav byl proto stále 1:0 pro soupeře. Ovšem soupeř neváhal a po  nedůraznosti obrany přidal další gól. Kanonýři týmu, jako Svoboda, Fuksa či  Bous se až do konce snažili s výsledkem ještě něco udělat, ovšem gól nedali.  Naopak, gól přidal ještě Radotín a bylo tak dobojováno. Radotín nad naším týmem vyhrál 3:0.

Pro Zličínský web napsal  Svoboda (hráč MD)

1. třída, 8. kolo, čtvrtek 25.10.2012, 10:00

SC Radotín 3:0 FC Zličín

Admira Praha B FC Pragis Satalice 2:2
SK Střešovice 1911 B FC Háje Jižní Město 4:1