ÚVOD JARA BÉČKU VYŠEL PARÁDNĚ

Béčko zahájilo jarní část sezony domácím zápasem se Sokolem Stodůlky.

Hosté byli víceméně po celý zápas neškodní, nedokázali si vytvořit větší příležitost, i díky pozorné obraně. Za celý zápas směřovali jen 2 střely do prostoru branky, které však neměli potřebnou razanci. Nám se také nedařilo se dostávat do většího množství příležitostí, ale když už se nám sem tam nějaká naskytla, tak jsme ji využili. V první půli si na roh Konečného naběhl Krejčí a střelou pod břevno zaskočil obranu Stodůlek, která ještě formovala k bránění rohu.

Druhý poločas nabídl stejný obraz hry. Zajímavostí je, že trenér Roubíček během druhé půle vystřídal celou záložní řadu a nahradil ji hladovými vlky z lavičky. Druhý gól přidal Marek Konečný, který využil nepozornosti obrany Stodůlek, která se marně dožadovala odpískání ofsajdu. Ten se však nekonal, protože Konečný nehrál a Zbožínek si z hloubky pole doběhl pro míč a Konečnému ho naservíroval na zlatém podnose. Třetí branka padla po velkém závaru ve vápně hostí, když brankař dokázal pokrýt v rychlém sledu 2 střely, tak na tu třetí Zbožínkovu byl  krátký, 3:0.

1.B třída skupina A, 14. kolo, neděle 22.3.2015, 15:30

FC Zličín 3:0 Sokol Stodůlky B