Tři body z Hájí

V neděli 30.9. jsme sehráli zápas s FC Háje za krásného počasí.

Po nástupu na hřiště kluci začali hrát pěkný fotbal a hned ve druhé minutě Bous Fr. vstřelil první gól a vedli (1:0). Soupeř se oklepal a vyrovnal skóre na (1:1). Jenže kluci ze Zličína se nedali a díky Horálkovi opět vedli (2:1). Hra se přitvrdila a rozhodčí nechal ostré fauly bez karet na obou stranách. Z ochozů se pořvávalo a kritizovalo a hra byla vyhrocená. Soupeři se podařilo opět srovnat na (2:2) a šlo se do šaten.

Do druhého poločasu nastoupily Háje suveréně a dali nám branku,prohrávali jsme (2:3). Ale netušily,že naši pánové rozjedou kolotoč,ve kterém Svoboda skóruje dvakrát a Horálek ještě jednou. No paráda. Vyhráli jsme 5:3.                                                                                                   Přivezli jsme 3 body z Hájí. Kluci děkujeme.