Třetí zápas, třetí porážka

Po porážce v příparvném zápase s Královým Dvorem 0:2 a po vypadnutí v Ondrášovka Cupu s Chrástem po výsledku 1:3, jsme prohráli i ve třetím zápase. V přípravném utkání na domácí umělce jsme podlehli nováčkovi přeboru FC Tempo 1:2.

Zápas jsme nezačali dobře. Už v 7.minutě přišla chyba v obraně a Josef Hurka dostal Tempo do vedení. Dvě další šance měl opět hostující Hurka a vždycky tomu předcházela nedorozumění naší zadní řady. Až po více jak dvaceti minutách jsme hru vyrovnali. V prvním náznaku šance se objevil Novák, ale míč pořádně netrefil. Pak příišel přímý kop Merty, který Kuchař zázračně vyrazil, ale Pospíšil v dorážce branku minul. Pět minut před přestávkou byl ve vápně faulován Novák a Pecinovský z penalty vyrovnal.
Po půli došlo v obou týmech ke změnám a hra byla hodně vyrovnaná. Více šancí jsme měli my, ale Dvořákova střela skončila na břevně a technický pokus stejného hráče bravurně vyrazil golman Flaks, k dorážce se už nikdo nedostal. Cíl nenašly ani pokusy Žáka a Maného. Osm minut před koncem zahrávali hosté rohový kop a nekrytý Ondřej Dvořák hlavou poslal míč přesně k tyči. Alespoň vyrovnat už jsme nestihli. Dohrávali jsme zápas jen v deseti, když se zranil Merta a na lavičce už nikdo nebyl.

Sestava FC Zličín: Zach (46. Schopf) – Karlíček, Mlejnek, Moudrý, Pecinovský – Mané, Pospíšil, Dvořák, Merta – Novák, Paluka. Do hry ve druhém poločase nastoupili: Žák, Němec a Moravec.

Trenér Daniel Drahokoupil: Pořád si říkám, že je to příprava, ale na můj vkus je tam moc chyb a nedostatků. Hráči mají v sobě těžkou přípravu, trénují každý den a někteří měli trénink i před zápasem, na to se ale nemůžeme vymlouvat. Nedokážeme si pořádně přihrát, chybí pohyb bez míče. Navíc jsme dohrávali v deseti, když si zranění obnovil Merta a vypadá to, že bude delší čas chybět. To je na celém zápase to nejhorší.

V neděli čeká mužstvo turnaj v Žebráku. Dopoledne hrajeme s domácím týmem, účastníkem 1.B třídy a odpoledne nás čeká vítěz zápasu Spartak Příbram – Viktoria Plzeň B.